کاهنده برق تک فاز خانگی 60

نوسان گیر برق خانگی

نوسان گیر برق خانگی

جهت مشاوره خرید نوسان گیر برق خانگی کلیک کنید

جلوگیری از سوختن لوازم برقی ناشی از قطع برق

نوسان گیر برق خانگی
نوسان گیر برق خانگی

نوسان برق می‌تواند تاثیر بدی روی دستگاه های  برقی ما داشته باشد و دستگاه های برقی حساس و گران را بسوزاند. این روز ها با ارتقاء بها دلار شاهد ارتقاء نجومی ارزش دستگاه های برقی هستیم. مطلقا با سوختن اسباب برقی جایگزین کردن آن‌ها عمل بسیار سختی خواهد بود. بدین ترتیب برای معدود کردن هزینه ها بایستی تا جایی که میتوانیم از این دستگاه های برقی مراقبت کنیم. البته نوسان برق چه می‌باشد؟ و راه و روش های خودداری از سوختن اسباب برقی ناشی از قطع برق چه گونه میباشد.

نحوه جلوگیری از خسارت ناشی از قطع و نوسانات برق

نوسان برق با زیاد و کاهش ناگهانی میزان ولتاژ برق موجود در سیستم الکتریکی به وجود می‌آید که می‌تواند انگیزه های مختلفی داشته باشد که از این در میان می شود به مواردی همانند ﺭﻋﺪ ﻭ ﺑﺮﻕ، ﺍﻟﮑﺘﺮﻳﺴﺘﻪ ﺳﺎﮐﻦ،ﺧﻴﺲ ﺷﺪﻥ ﻣﺴﻴﺮﻫﺎی ﺳﻴﻢ ﮐﺸﯽ بر اثر بارش باران، ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﮕﺎﻫﻬﺎی ﭘﺮ ﻣﺼﺮﻑ، ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﮕﺎﻫﻬﺎﻳﯽ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﺍی ﻭﻟﺘﺎژ ﺍﻟﻘﺎﻳﯽ ﺑﺎﻻیی میباشند، دستگاه های معیوبی که ﻣﻴﺰﺍﻥ ﻣﺼﺮﻑ ﺑﺮﻕ ﺛﺎﺑﺘﯽ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ و … اشاره نمود.

جلوگیری از سوختن وسایل برقی با کاهنده مصرف برق

نوسان گیر برق خانگی
نوسان گیر برق خانگی

در صورتیکه در ناحیه ای مشغول گذران زندگی هستید که رعد و برق متعددی داراست شما میتوانید از سرج ارستر یا این که برقگیر به کارگیری نمایید. معمولا از برقگیر برای مراقبت از سوختن اثاثیه برقی ناشی از ولتاژ زیاد ناشی از عامل ها خارجی یا این که تغییر تحول جریانات داخلی به کار گیری می‌شود. برقگیر جریان هادی مو جود در وسایل برقی را به زمین وصل می نماید و در نتیجه جریان اضافه به زمین جابجایی داده می‌شود.

تا جایی که قابلیت و امکان دارد برای وسایل برقی خویش کاهنده برق قوی تری بخرید تا زیان ناشی از جدا برق را به دستکم برسانید. این بی آلایش ترین، سریعترین و ارزان ترین راهکار برای دوری از سوختن وسایل برقی شماست. این کاهنده ها مجهز به فیوز میباشند که در شکل اختلالات برقی (ولتاژ بیش تر از حد، جدا برق و …) از وسایل برقی شما محافظت می نماید. ولی قابل ذکر میباشد که نمیتوان کل وسایل برقی برای مثال چراغ ها را از خطر سوختن در هنگام نوسان برق نجات بخشید.

چرا وسایل برقی بر اثر نوسان شدید ولتاژ برق خراب می‌شوند یا از کار می‌افتند؟

نوسان  ولتاژ برق شهری تاثیر مستقیم روی منبع تغذیه یا این که دیگر قطعات وسایل برقی منجر به سوختن آنها میگردد

با نصب دستگاه نواساگیر عمر وسایل منزل شما حداقل سه برابر خواهد شد و از هزینه های اضافی بابت پرداخت به تعمیرات جلوگیری خواهد شد

ما این اطمینان را به شما خواهیم داد تا با نصب دستگاه نوسان گیر برق خانگی دیگر وسایل برقی ما در اثر نواسانات برق نمیسوزد

جهت مشاوره خرید نوسان گیر برق خانگی کلیک کنید

نوسان گیر برق خانگی
نوسان گیر برق خانگی

ارسال نظر

مشاوره واتساب