بانک خازنی آماده نصب دستگاه کاهش مصرف

چگونه با بانک خازنی آماده نصب و دستگاه کاهش مصرف برق، میزان برق مصرفی منزل و محل کار خود را کاهش دهیم؟

بانک خازنی آماده نصب دستگاه کاهش مصرف برق

بانک خازن کم مصرف ضریب توان بارهای القایی را بهبود می بخشد. ایده این است که ولتاژ روی یک خط جریان متناوب به صورت منظم بین مثبت و منفی در نوسان بوده و ۶۰ بار در ثانیه تغییر می کند. یک خازن صرفه جویی در انرژی ضریب توان را بهبود می بخشد و در این راستا دستگاه کاهش مصرف برق این جریان را تقویت خواهد کرد.

بانک خازنی آماده نصب دستگاه کاهش مصرف برق
بانک خازنی آماده نصب دستگاه کاهش مصرف برق

بانک خازنی آماده نصب دستگاه کاهش مصرف برق

مقدمه

شما با دستگاه کاهش مصرف برق و بانک خازنی آماده نصب می توانید، در حد قابل توجهی در میزان برق مصرفی منزل و محل کار خود صرفه جویی کنید. بانک خازنی آماده نصب نیز یکی از دستگاه هایی است که می تواند در این امر به شما کمک کند.

شما با دستگاه کاهش مصرف برق و بانک خازنی آماده نصب می توانید، در حد قابل توجهی در میزان برق مصرفی منزل و محل کار خود صرفه جویی کنید

استفاده همزمان از بانک خازنی و دستگاه کاهش مصرف برق جهت کاهش میزان برق مصرف محل

شما می توانید همزمان از دو دستگاه برای کاهش هزینه های برق مصرفی خود استفاده کنید. بانک خازنی وسیله ای است که انرژی را در یک میدان الکتریکی بین دو رسانا مانند دو صفحه فلزی ذخیره می کند. افرادی که از بانک خازنی صرفه جویی در مصرف انرژی استفاده می کنند معمولاً از دستگاهی حاوی یک یا چند خازن استفاده می کنند که الگوی نامنظم استفاده از انرژی را توسط بارهای القایی مانند موتورهای الکتریکی مقدار برق دریافتی شما را کاهش دهد. بانک خازنی می تواند در کاهش میزان مصرف برق دستگاه هایی مانند رادیو و چراغ قوه شارژی بسیار موثر است.

دستگاه کاهش مصرف برق و بانک خازنی می توانند همزمان استفاده شوند

بانک خازنی آماده نصب دستگاه کاهش مصرف برق
بانک خازنی آماده نصب دستگاه کاهش مصرف برق

ساختار بانک خازن و در مدار قرارگیری دستگاه کاهش مصرف برق برای تقویت صرفه جویی در مصرف برق

در این دستگاه ها غالباً از خازن کم مصرف برای انتقال آهنربا به بالا و پایین سیم پیچ های مس گذشته ، استفاده شده است. این کار باعث شارژ دستگاه می شود.  سپس می توان به آرامی برق را از خازن خارج کرد تا دستگاه کم مصرف مانند چراغ LED یا رادیو بتوانند با برق خازن کار کنند.

بانک خازن کم مصرف ضریب توان بارهای القایی را بهبود می بخشد. ایده این است که ولتاژ روی یک خط جریان متناوب به صورت منظم بین مثبت و منفی در نوسان بوده و ۶۰ بار در ثانیه تغییر می کند. یک خازن صرفه جویی در انرژی ضریب توان را بهبود می بخشد و به نوبه خود ، به شما امکان می دهد تا به طور کامل از انرژی برق استفاده کرده و این انرژی کمتر هدر خواهد رفت. انرژی غیر لازم در بانک خازن ذخیره شده و باعث افزایش صرفه جویی در مصرف برق می شود.

کاهش بارهای القایی با بانک خازنی آماده نصب و دستگاه کاهش مصرف برق

بارهای الکتریکی به دو نوع تقسیم می شوند: مقاومتی (هر چیزی که مقاومت در برابر جریان عبوری از آن را فراهم کند ، مانند مشعل اجاق گاز ، سیم پیچ حرارتی سشوار یا لامپ رشته ای) و القایی (مانند موتور الکتریکی). متأسفانه ، یک خازن صرفه جویی در انرژی فقط در بارهای القایی کار می کند.

یکی از دلایل اصلی این که خازن صرفه جویی در انرژی مطابق با نام خود عمل نمی کند این است که بارهای القایی که ضریب توان آنها را می توان با یک خازن بهبود بخشید ، به طور معمول درصد بالایی از بار معمولی خانوار را تشکیل نمی دهند.

به عنوان مثال ، یک خازن ممکن است مصرف انرژی کمپرسور را ۲۰٪ کاهش دهد ، اما شما هنوز هم بارهای مقاومتی مانند چراغ ، اجاق گاز ، بخاری برقی و غیره را دارید که لازم است نسبت به کاهش میزان مصرف برق این دستگاه ها هم راهکاری پیدا کنید.

نتیجه گیری

شما با استفاده همزمان از بانک خازنی آماده نصب و دستگاه کاهش مصرف برق KMB می توانید، در میزان برق مصرفی محل خود تاثیر به سزایی داشته باشد و می توانید هر دو دستگاه را از وب سایت  Kahandeh-bargh.ir خریداری کنید. قیمت خرید هر دو دستگاه مناسب است.

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

بانک خازنی آماده نصب دستگاه کاهش مصرف
بانک خازنی آماده نصب دستگاه کاهش مصرف

ارسال نظر

تلفن تماس 0910.179.0270