چگونه مصرف برق کارگاه را کم کنیم؟

چگونه مصرف برق کارگاه را کم کنیم؟

چگونه مصرف برق کارگاه را کم کنیم؟

کاهش میزان مصرف برق کارگاه تولیدی یکی از مهم ترین نگرانی های مدیران و کارآفرینان است و شما با روش هایی که در بالا به آن ها اشاره شد می توانید این کار را انجام دهید و در ضمن خرید دستگاه دستگاه کاهش مصرف برق KMB از وب سایت Kahandebargh.ir نیز یکی از روش های پیشنهادی ما به شما است.

چگونه مصرف برق کارگاه را کم کنیم؟
چگونه مصرف برق کارگاه را کم کنیم؟

مقدمه

با دستگاه کاهش مصرف برق می توانید میزان برق مصرفی کارگاه تولیدی خود را کاهش دهید. کاهش مصرف برق ماینر یکی از دغدغه های افرادی است که در کار تجارت الکترونیکی کار می کنند و وجود ماینر در محل کار می تواند باعث افزایش میزان مصرف برق محل شود.

کاهش مصرف انرژی و آموزش نحوه مصرف انرژی در محیط های تجاری به کارمندان در حال تبدیل شدن به روش های رایج برای افزایش سود تجاری است. این قضیه می تواند در کل ساختمان های تجاری و اداری اجرا شود. شما نه تنها باید از تجهیزات مناسب استفاده کنید بله باید روش های درست مصرف کردن برق را هم به کارکنان خود آموزش دهید. با این روش ها می توانید در میزان برق مصرفی محل کار خود در حد بسیار زیادی صرفه جویی کنید.

چگونه مصرف برق کارگاه را کم کنیم؟

  1. طراحی مناسب دکوراسیون داخلی و کاهش مصرف برق با دستگاه کاهش مصرف برق

سعی کنید که محیط سرسبزی را برای محل کار  خود انتخاب کنید. درختان برگریزی که در امتداد ضلع جنوبی و شرقی ساختمان کاشته می شوند باعث ایجاد سایه شده و در فصل زمستان کمک می کنند تا نور خورشید وارد ساختمان شود و این نکته می تواند در کاهش میزان مصرف برق کارگاه تولیدی شما نقش بسزایی داشته باشد. عدم ورود نور طبیعی به ساختمان توسط درختان باعث خواهد شد تا میزان دمای محل به میزان ۱۰ تا ۱۵ درجه سردتر شود.

  • حداقل استفاده از نور مصنوعی و نصب پنجره های سقفی در محل کار و دستگاه کاهش مصرف برق

استفاده از پنجره های نورگیر در ضلع شمالی یا جنوبی ساختمان ، مقدار قابل توجهی از نور روز را به فضای اداری وارد می کند. پنجره هایی که در ضلع جنوبی ساختمان شما قرار گرفته اند باید از برآمدگی برای کمک به نور کمک بگیرند. استفاده از پنجره های قابل استفاده یا نورگیر را در نظر بگیرید. آنها اجازه می دهند تا در ماه های گرمتر هوای گرم خارج شود که باعث کاهش بار خنک کننده می شود.

با دستگاه کاهش مصرف برق می توانید از خیلی جهات در میزان برق مصرف کارگاه تولیدی خود صرفه جویی کنید

اصلاح و بهبود تنظیمات تاسیسات سرمایشی و گرمایشی کارگاه تولیدی و دستگاه کاهش مصرف برق

  • نصب ترموستات هوشمند در کارگاه تولیدی و دستگاه کاهش مصرف برق

ترموستات هوشمند می تواند در ساعات کاری دمای متفاوتی را ایجاد کند. شما با ترموستات هوشمند می توانید در فصل تابستان، هوای خنکی بیش تر و در فصل زمستان، دمای گرم تری را احساس کنید و با این کار می توانید به میزان ۳۰% در هزینه های تاسیسات سرمایشی و گرمایشی خود صرفه جویی کنید.

  • استفاده از کولرهای گازی کم مصرف و دستگاه کاهش مصرف برق

همه کولرهای گازی پر مصرف نیستند. شما می توانید متناسب با محیط و تعداد نفرات، هوای سرد کولر گازی را تنظیم کنید. تنظیم میزان فشار هوای سرد پرتابی متناسب با شرایط محلی شما می تواند به کاهش میزان مصرف برق مصرفی شما کمک کند.

  • سرویس دوره ای کولر گازی و دستگاه کاهش مصرف برق

سرویس دوره ای کولر گازی باعث خواهد شد تا به میزان ۸۰ تا ۹۰ درصد در میزان برق مصرفی کارگاه تولیدی خود صرفه جویی کنید و البته همین کار موجب خواهد شد تا ۵۰ تا ۹۰ درصد کولر گازی محل کار شما کارایی مناسبی داشته باشد.

نتیجه گیری کاهش میزان مصرف برق کارگاه تولیدی یکی از مهم ترین نگرانی های مدیران و کارآفرینان است و شما با روش هایی که در بالا به آن ها اشاره شد می توانید این کار را انجام دهید و در ضمن خرید دستگاه دستگاه کاهشمصرف برق KMB از وب سایت Kahande-bargh.ir نیز یکی از روش های پیشنهادی ما به شما است.

جهت خرید و مشاوره جهت خرید دستگاه کاهنده برق لطفا کلیک کنید

ارسال نظر

تلفن تماس 0910.179.0270