فروش استابلایزر

فروش استابلایزر

فروش استابلایزر

کلیک کنید => فروش استابلایزر

فروش استابلایزر
فروش استابلایزر

فروش استابلایزر

استابلایزر چیست :

ثبیت کننده ی ولتاژ یا این که استابلایزر دستگاه الکترونیکی همان طور که از نامش پیداست ضمانت کننده یک ولتاژ سوای تغییرات میباشد که‌این قضیه و به کار گیری از ترانس استابلایزر منجر می‌گردد تا وسیله برقی بواسطه نواسانات ولتاژ آسیبی نبیند.
احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به جهت نوسان برق شهری دستگاه های برقی شما مجروح و سوخته باشد.


و در‌صورتی‌که تاکنون هیچ یک از اسباب برقی شما نسوخته میباشد ، آدم خوش شانسی می‌باشید.

استابلایزرها نقش بسیار مهمی نیز در اجرای سیستم‌های برق اضطراری اعمال می‌نمایندبه گونه ای که با مشابه سازی جریان برق، علاوه بر پرهیز از تولیدزخم در دستگاه‌های گوناگون الکتریکی و الکترونیکی، هنگام سوییچ و جابجایی منبع جریان برق به سمت دستگاه‌های برق اضطراری یو پی اس، بازدارنده از ساخت‌و‌ساز نوسانات شدید برق می شود.

با پیشرفت در تکنولوژی، استابلایزرهای ولتاژ قبلی که بر پایه ی رله بودند، مکان خویش را به استابلایزرهای هوشمند که با مدارات کنترلی و معمولا با سیستم سرووموتور فعالیت می‌نمایند، داده‌اند. درین سبک از استابلایزرها پتانسیومتر از پباده سازی حذف گردیده و مخاطب، پیکربندی مربوطه را با به کارگیری از یک کیبورد و مانیتور اعمال می دهد.

با دقت به تغییرات در سیستم کنترلی استابلایزرها، فرصت جدا دستگاه و پاسخگویی آن به تغییرات ناگهانی بهبود متعددی داشته، طوریکه مجال کوشش آنان درتوان میلی ثانیه می‌باشد.

امروزه استابلایزرها تحت عنوان یک دستگاه ضروری برای دستگاه‌های الکترونیکی حساس به تغییرات ناگهانی جریان به محسوب می شوندبه دلیل آنکه تغییرات ناگهانی جریان ، سبب ساز تاثیرات مخربی بر مدارات الکترونیکی خواهد داشت. به همین برهان امروزه استابلایزرها به هم پا دستگا‌هایی از قبیل ماشین‌های CNC، دستگاه‌های تهویه، امکانات پزشکی، تحهیزات مخابراتی، سیستمهای کامپیوتر و غیره گزینه به کارگیری قرار می‌گیرند.

در استابلایزر جریان، ثبت جریان در حالت اضافه و یا این که افت جریان از روش دو فعالیت مهم شکل می‌پذیرد که با اسم Buck و Boost می باشند. این دو کارب وسیله ترانسفورماتور و یا این که مدارات الکترونیکی قدرتی که بوسیله سیستم‌های کنترلی جدا و وصل می شوند اجرا میشوددر طول وقوع افت ولتاژ، مدار Boost وارد اعمال می‌گردد و جریان و ولتاژ را در مدتتهیه و تنظیمگردیده قرار خواهد اعطا کردهمینطوردر زمان وقوع اضافه جریان مدار Buck برای کاهش جریان گزینشگردیده و جریان را در مشقت مناسب تهیه میکند.

استابلایزر خانگی

فروش استابلایزر
فروش استابلایزر

استابلایزر های خانگی یک کدام از شایسته ترین نگهدارنده ها در سراسر مرزو بوم می‌باشند که میتوانند جهت حفاظت از تمامی اثاثیه خانگی و امکانات حساس استعمال شوند که برخی از مصرف کنندگان آن را به اسم ترانس های خود کار یا این که ترانس افزاینده برق میشناسند.

آیا به کارگیری از استابلایزر در منزل ما یحتاج میباشد؟

می بایست تحت عنوان یک مشاور و یک دارای تخصص بگوییم که در مسئله های استابلایزر در‌صورتی‌که که نوسان ولتاژ یا این که پریدن ولتاژ در منزل خویش مشاهده میکنید، می بایست از استابلایزر به کار گرفت.

ریلکس ترین نمونه به شرح پایین میباشد:

زمانی که فروغ چراغ خانه شما کم و بیش می‌گردد ، این او‌لین نشان های فروش استابلایزر برای خانه میباشد و در صورتی حتی یک دستگاه پر ارزش در باطن خانه خویش دارید از یک نگهدارنده اتوامتیک یا این که ترانس برق به کارگیری فرمائید.

خصوصیت استابلایزر یا این که ثبت کننده ولتاژ :
استابیلایزر به سیرتکامل‌ای پباده سازی گردیده است که به شایسته ترین نحو قادر است از دستگاه‌ها و اسباب و اثاث برقی در مقابل نوسانات و اختلالات برق شهر و خطرها ناشی از از رعد برق و… نگهداری کند.

دستگاه استابلایزر دارنده فیلتری میباشد که نویز مو جود در برق شهر را که سبب ساز ایراد در کارایی دستگاه‌های مصرف‌کننده می گردد، حذف نموده و برق ثبت گردیده عاری از هرگونه پارازیت، جهت استعمال دستگاه‌های مصرفی در خروجی تولید می‌کند. (فروش استابلایزر) در حالتی که که مصرف‌کننده چراغ باشد، ثبت ولتاژ در هنگام نوسان برق شهر به طور نادر نوروفروغ یا این که لبریز فروغ و روشنایی شدن چراغ است. هرگاه توشه مصرفی دستگاه بیشتراز آمپر مصرفی گردد هشداردهنده صوتی دستگاه بصورت جدا از هم به صدا در میاید و لامپ قرمز‌رنگ مرتبط با توشه ۱۰۰% بصورت چشمک‌زن کار نموده و بعداز مدتی در شکل ادامه اضافه توشه خروجی انقطاع شود.

چطور استابلایزر مطلوب را برای خانه خویش پیدا کنیم؟

برای گزینش یک استابلایزر مطلوب برای یک خانه یک سری چاره بی آلایش وجود داراست:
تنها برای آن دستگاهی که نوسان ولتاژ تاثیر بیشتری روی آن دارااست، استابلایزر تنظیم فرمایید.
از جمله برای مراقبت از یک تلویزیون، میتوان از استابلایزر ۱۵۰۰ واتی که تحمل ۶ آمپر را دارااست ، بهره برد .
در شکل تصمیم به مراقبت از تمامی اسباب برقی خانه با اعتنا به اینکه اداره برق کنتورهای ۲۵ یا این که ۳۲ آمپری ارائه می کند ، میتوانید یک استابلایزر سروو موتوری ۵ الی ۸ کاوا نسبت به داشتن اسپلیت و یا این که عدم موجودی آن در خانه را تعیین نمائید.
جهت مشورت کردن در رابطه فروش استابلایزر مطلوب با کارشناسان تماس حاصل نمایید.
به جهت نوسانات ناگهانی که اینک وجود دارااست و با اعتنا به هزینه ها و بها های بالای همگی اسباب و اثاث برقی به عنوان مثال یخچال، لباسشوبی و اسپلیت، تلویزیون، لپ تاپ، در شکل عدم در اختیار گرفتن نوسانات برقی یا این که نداشتن برق اثبات ۲۲۰ ولت، این نوسانات میتواند بیشترین صدمات را بدین اسباب منتهی شود . بدین ترتیب جهت حفاظت این اسباب و اثاث برقی، خرید یک استابلایزر تک فاز سفارش می شود

ممکن میباشد در برخی از صنعت های که از برق سه فاز هم به کارگیری می نمایند و احتمال مصدومیت برای این دستگاه های سه فاز مانند دستگاه CNC،دستگاه پزشکی ،سی تی کپی و لیزر و یا این که هر سیرتکامل دستگاه سه فازی که نیاز به برق ۳۸۰ ولت اثبات داراست که وجود دارااست ، وجود و خرید یک استابلایزر سه فاز توصیه میشود.

دستگاه استابلایزر ولتاژ به یکی نیازهای هر منزل تبدیل شد‌ه‌است. اشکال گوناگون ثبت کننده های ولتاژ در حال حاضر با عملکردها و عملکردهای متفاوت در دسترس می باشند. پایانی پیشرفت های حرفه آوری مانند تراشه های ریزپردازنده و دستگاه های الکترونیکی توان ، روش مشاهده ثبت کننده ولتاژ را تغییر و تحول داده اند. آن ها در حال حاضر به طور کاملً اتومات ، هوشمند و دارنده عملکردهای مازاد اکثری میباشند. آن ها همینطور بسیار سریع به نوسانات ولتاژ جواب میدهند و به یوزرها خویش اذن میدهند تا ولتاژ مایحتاج را برای خروجی تهیه و تنظیم نمایند.

تحت عنوان پیشرفت در ثبت کننده های ولتاژ نوع رله بی آلایش ، ثبت کننده های نوآور امروزی از مدارهای در اختیار گرفتن دیجیتال با سعی بالا و مدارهای در دست گرفتن شرایط جامد به کار گیری می نمایند که پیکربندی پتانسیومتر را از در بین می‌برد و به استفاده کننده اذن می‌دهد تا ولتاژهای ولتاژ را از روش کیبورد با قابلیت استارت و توقف خروجی تهیه نماید.(فروش استابلایزر)

این فرمان همینطور سبب ساز به‌این شد که مجال جنبش یا این که پاسخگویی ثبت کننده ها به معیار بسیار کمتری ، معمولاً کمتر از یکسری میلی ثانیه ، علاوه بر این می قدرت با تهیه متغیر تهیه و تنظیم کرد. امروزه ، ثبت کننده ها به یک راه‌حل seo گردیده برای بخش اعظمی از وسایل الکترونیکی حساس به نوسانات ولتاژ تبدیل گردیده اند و با اکثری از دستگاه ها مانند دستگاه های CNC ، تهویه مطبوع ، تلویزیون ، امکانات پزشکی ، رایانه ، امکانات مخابراتی و غیره فعالیت می نمایند.

ثبت کننده ولتاژ چه می باشد؟
این یک وسیله الکتریکی میباشد که برای رساندن ولتاژ اثبات به یک توشه در ترمینال های خروجی خویش سوای در حیث به چنگ آوردن تغییر‌و تحول در ورودی یا این که ولتاژ ورودی ورودی پباده سازی گردیده است. از امکانات یا این که دستگاه در قبال ولتاژ ، ولتاژ و ولتاژهای دیگر نگهداری می نماید.

همینطور تحت عنوان تهیه و تنظیم کننده ولتاژ خود کار (AVR) نامیده می گردد. ثبت کننده های ولتاژ برای امکانات گران‌قیمت و لاکچری الکتریکی ترجیح داده می گردند تا از آن ها در قبال نوسانات ولتاژ زیر یا این که ولتاژ مضر مراقبت نمایند. بعضا از این امکانات تهویه مطبوع ، دستگاه چاپ افست ، امکانات آزمایشگاهی ، ماشین آلات صنعتی و امکانات پزشکی می‌باشند.

ثبت کننده های ولتاژ ، ولتاژ ورودی نوسان را پیش از اینکه به توشه (یا این که امکانات حساس به تغییرات ولتاژ) وارد خواهد شد ، تهیه و تنظیم می نمایند. ولتاژ خروجی از ثبت کننده در شکل تأمین تک فاز و در شکل تأمین سه فاز ۳۸۰ ولت یا این که ۴۰۰ ولت در محدوده ۲۲۰ ولت یا این که ۲۳۰ ولت در دامنه نوسان ولتاژ ورودی باقی خواهد ماند. این تهیه و تنظیم به وسیله عملیات باک و بوست اجرا میشود که به وسیله مدارهای داخلی ایفا می‌گردد.

انواع زیادی از تنظیم کننده های ولتاژ اتوماتیک در بازار امروز موجود است. اینها بنا به نوع کاربرد و ظرفیت (KVA) مورد نیاز می توانند واحدهای تک یا سه فازی باشند. تثبیت کننده های سه فاز در دو نسخه به عنوان مدل بار متعادل و مدل بار نامتعادل ارائه می شوند.

اینها یا به عنوان واحدهای اختصاصی لوازم خانگی یا به عنوان یک واحد تثبیت کننده بزرگ برای کل لوازم در یک مکان خاص ، مثلاً کل خانه ، در دسترس هستند. علاوه بر این ، این می تواند از نوع آنالوگ یا دیجیتال واحد تثبیت کننده باشد. انواع تثبیت کننده های ولتاژ

انواع متداول تثبیت کننده های ولتاژ شامل تثبیت کننده های دستی یا قابل تعویض ، تثبیت کننده های نوع رله اتوماتیک ، تثبیت کننده های حالت جامد یا استاتیک و تثبیت کننده های کنترل شده سروو هستند. علاوه بر عملکرد تثبیت کننده ، اکثر تثبیت کننده ها دارای ویژگی های اضافی مانند قطع ولتاژ ورودی / خروجی ، قطع ولتاژ بالا ورودی / خروجی ، قطع اضافه بار ، تاسیسات شروع و توقف خروجی ، شروع دستی / خودکار ، نمایش قطع ولتاژ ، سوئیچ ولتاژ صفر هستند ، و غیره.

چرا تثبیت کننده های ولتاژ مورد نیاز هستند؟
به طور کلی ، هر یک از تجهیزات یا دستگاه های الکتریکی برای طیف وسیعی از ولتاژ ورودی طراحی شده اند. بسته به حساسیت ، دامنه کار تجهیزات به مقادیر خاصی محدود می شود ، به عنوان مثال ، برخی از تجهیزات می توانند ۱۰ ± از ولتاژ نامی را تحمل کنند در حالی که برخی دیگر ۵ ± یا کمتر است.

نوسانات ولتاژ (افزایش یا افت مقدار ولتاژ نامی) در بسیاری از مناطق ، به ویژه در خطوط پایان یافته ، کاملاً رایج است. رایج ترین دلایل نوسانات ولتاژ ، روشنایی ، خرابی های برق ، سیم کشی معیوب و خاموش شدن دوره ای دستگاه است. این نوسانات باعث ایجاد سو استفاده در تجهیزات الکتریکی یا لوازم خانگی می شود.

در نتیجه در زمان زیادی افت ولتاژ باعث نکات زیر میشود

آسیب دائمی به تجهیزات
آسیب عایق به سیم پیچ ها
قطع ناخواسته بار
افزایش تلفات در کابل ها و تجهیزات مرتبط
کاهش درجه عمر دستگاه
مدت زمان طولانی تحت ولتاژ ایجاد می شود

سو Mal عملکرد تجهیزات
دوره های طولانی تر کار (مانند گرم کن های مقاومتی)
عملکرد تجهیزات کاهش می یابد
رسم جریان های بزرگ که منجر به گرم شدن بیش از حد می شود
خطاهای محاسباتی
کاهش سرعت موتورها
بنابراین پایداری و دقت ولتاژ در مورد عملکرد صحیح تجهیزات تصمیم می گیرد. بنابراین تثبیت کننده های ولتاژ اطمینان حاصل می کنند که نوسانات ولتاژ در منبع تغذیه ورودی بر بار یا دستگاه الکتریکی تأثیر نمی گذارد.

استابلایزر چگونه کار میکند

اصل اساسی تثبیت کننده ولتاژ برای انجام عملیات باک و تقویت

در یک تثبیت کننده ولتاژ ، اصلاح ولتاژ از بیش و تحت ولتاژ از طریق دو عملیات اساسی ، یعنی عملیات تقویت و باک انجام می شود. این عملیات را می توان به صورت دستی توسط کلیدها یا به صورت خودکار از طریق مدارهای الکترونیکی انجام داد. در شرایط تحت ولتاژ ، عملیات تقویت ولتاژ را به سطح نامی افزایش می دهد در حالی که عملیات buck سطح ولتاژ را در شرایط ولتاژ بیش از حد کاهش می دهد.

مفهوم تثبیت شامل افزودن یا کم کردن ولتاژ به و از منبع تغذیه است. برای انجام چنین تثبیت کننده کار از یک ترانسفورماتور استفاده می کند که در تنظیمات مختلف با رله های سوئیچینگ متصل است. برخی از تثبیت کننده ها از ترانسفورماتور دارای شیرهای پیچشی استفاده می کنند تا اصلاحات مختلف ولتاژ را ارائه دهند در حالی که تثبیت کننده های سروو از ترانسفورماتور خودکار برای تصحیح دامنه وسیع استفاده می کنند.

برای درک این مفهوم ، اجازه دهید ترانسفورماتور ساده پایین آوردن با درجه ۲۳۰ / ۱۲V را در نظر بگیریم و اتصال آن با این عملیات در زیر آورده شده است.

استابلایزر
استابلایزر

شکل بالا پیکربندی تقویت کننده ای را نشان می دهد که در آن قطب سیم پیچ ثانویه به گونه ای جهت گیری شده است که ولتاژ آن مستقیماً به ولتاژ اولیه اضافه می شود. بنابراین ، در شرایط تحت ولتاژ ، ترانسفورماتور (اعم از قابلیت تغییر شیر یا ترانسفورماتور خودکار) توسط رله ها یا سوئیچ های حالت جامد روشن می شود به گونه ای که ولتاژهای اضافی به ولتاژ ورودی اضافه می شوند.

انواع تثبیت کننده های ولتاژ


تثبیت کننده های ولتاژ به بخشی جدایی ناپذیر از بسیاری از وسایل برقی خانگی ، صنایع و سیستم های تجاری تبدیل شده اند. پیش از این ، از تثبیت کننده های ولتاژ دستی یا قابل تعویض برای افزایش ولتاژ ورودی به منظور دادن ولتاژ خروجی در محدوده مورد نظر استفاده شده بود. چنین تثبیت کننده هایی با رله های الکترومکانیکی به عنوان دستگاه های سوئیچینگ ساخته می شوند.

بعداً مدارهای الکترونیکی اضافی روند تثبیت را خودکار می کنند و تنظیم کننده های ولتاژ اتوماتیک شیر تعویض را به وجود می آورند. نوع محبوب دیگر تثبیت کننده ولتاژ تثبیت کننده سروو است که در آن تصحیح ولتاژ به طور مداوم و بدون هیچ گونه سوئیچ انجام می شود. بگذارید در مورد سه نوع اصلی تثبیت کننده های ولتاژ بحث کنیم.

( کلیک کنید => فروش استابلایزر)

تثبیت کننده های ولتاژ نوع رله
در این نوع تثبیت کننده های ولتاژ ، تنظیم ولتاژ با تعویض رله ها انجام می شود تا یکی از تعدادی از نوسانات ترانسفورماتور به بار وصل شود (مانند روشی که در بالا توضیح داده شد) چه برای تقویت و چه برای کوبیدن. شکل زیر مدار داخلی تثبیت کننده نوع رله را نشان می دهد.

این مدار علاوه بر ترانسفورماتور دارای مدار الکترونیکی و مجموعه ای از رله ها است (که می تواند ترانسفورماتور هسته ای یا هسته ای آهنی باشد که دارای ضربه های روی ثانویه آن است). مدار الکترونیکی شامل مدار یکسوساز ، تقویت کننده عملیاتی ، واحد میکروکنترلر و سایر قطعات کوچک است.

مدار الکترونیکی ولتاژ خروجی را با مقدار مرجع تهیه شده توسط منبع ولتاژ مرجع داخلی مقایسه می کند. هر زمان که ولتاژ از حد مرجع بالا یا پایین می رود ، مدار کنترل رله مربوطه را روشن می کند تا یک ضربه دلخواه به خروجی متصل شود.

این تثبیت کننده ها معمولاً ولتاژ را برای تغییرات ولتاژ ورودی ۱۵ to به ۶ with با دقت ولتاژ خروجی ۵ ± تا ۱۰ change تغییر می دهند. این نوع تثبیت کننده ها بیشتر مورد استفاده عموم مردم برای لوازم خانگی با درجه پایین در مصارف مسکونی ، تجاری و صنعتی قرار می گیرند زیرا دارای وزن کم و کم هزینه هستند.(فروش استابلایزر) با این حال ، اینها با محدودیت های مختلفی از جمله سرعت اصلاح ولتاژ کند ، دوام کمتر ، قابلیت اطمینان کمتر ، قطع جریان مسیر در هنگام تنظیم ، و توانایی مقاومت در برابر ولتاژ بالا ندارند.


مزایای استابلایزرها :

تثبیت برق شهر : برق شهر دارای نوسانات ولتاژ است، به همین دلیل استفاده از استابلایزر میتواند با تثبیت ولتاژ به میزان قابل توجهی عمر و راندمان دستگاه های مصرف کننده را بالا ببرد.
محافظت در مقابل اتصال کوتاه : اگر به هر دلیلی اتصالی در خروجی و یا مدارات داخلی استابلایزر اتفاق بیافتد بلافاصله دستگاه به صورت اتوماتیک توسط میکروکنترلر تعبیه شده ، خروجی را قطع نموده و از بروز هرگونه ایراد و مشکل برای مصرف کننده جلوگیری می نماید . 


کاهش هزینه مصرف برق: افت ولتاژ برق شهر باعث اختلال در عملکرد دستگاه ها شده و قدرت نامی و راندمان الکتروموتور را به حد قابل توجهی کاهش می دهد که باعث پایین آمدن دور الکترو موتور و گرم شدن آن خواهد شد و به تبع آن تلفات انرژی افزایش می یابد و در نهایت برق زیادی را مصرف می کند که پیرو نظریه کارشناسان این امر ، در بعضی از مواقع افزایش مصرف برق تا ۲۵% نیز می باشد
محافظت در مقابل رعد و برق و های ولتاژ (High Voltage) و نوسانات لحظه ای و spike ها

فروش استابلایزر,استابلایزر,استابلایزر چیست,خرید استابلایزر,استابلایزر ارزان,استابلایزر ارزان قیمت,استابلایزر فاراتل,استابلایزر سارا,استابلایزر خانگی,تثبیت کننده ولتاژ برق

پس با قرار دادن یک دستگاه استابلایزر در ورودی برق به محا مورد نظر می توانیم کلیه لوازم برقی و سیم کشی های داخلی را در مقابل اختلالات برق شهربطور کامل حفاظت نمائیم . در ضمن وجود استابلایزر مخصوصاً در مناطقی که دارای برق ضعیف تر می باشند تا ۲۵% هزینه های محاسبه شده در قبض برق را کاهش می دهد.

انواع استابلایزر

استابلایزر یا همان ترانس محافظ برق به دو دسته تقسیم می گردد : 
دسته اول استابلایزرهای رله ای(استابلایزرهای پله ای – استابلایزر با ادوات قدرت و الکترونیک) بوده که طریقه ی کارکرد این نوع استابلایزرها تنظیم ولتاژ با دقت ۱۰V می باشد. که با سری AVR شروع می گردد و شامل آمپرهای ۲ الی ۳۲ آمپر خانگی و در مدلهای صنعتی از ۹ تا ۱۰۰ آمپر می باشد. 

دسته دوم استابلایزرهای SERVOE این نوع استابلایزرها با داشتن سیستم حلقوی و برد میکروپروسسوری بوده و تنظیم ولتاژ با دقت ۱V می باشد که با سری STB-11 در مدل های تک فاز و مدل های سه فاز با سری STB-33 ارائه می گردد. این نوع استابلایزرها در رنج وسیع از ۶A تا ۸۰A در مدلهای تک فاز و سه فاز از ۹A تا ۶۰۰A ارائه می گردد.

(بر روی استابلایزر ها یک SERVOE موتور نصب است که بر اساس ولتاژی که خروجی دارد یک واریاک را می چرخاند تا ولتاژ تنظیم شود.در واقع با نمونه گیری از سطح ولتاژ بصورت مکانیکی ولتاژ خروجی را کنترل می کند. SERVOE موتور ها یک پایه برای دادن پالس PWM دارند و دو پایه برای تغذیه)

کاربردهای دستگاه استابلایزر :

استفاده خانگی (آپارتمان های مسکونی واداری به صورت مجزا و یا کل آپارتمان جهت حفاظت از کامپیوتر، یخچال و فریزر، تلویزیون ، مکروفر، کولرگازی ، … ) 
محیط های بیمارستانی (اتاق عمل. سی تی اسکن ، MRI ، سونوگرافی ، یونیت های دندان پزشکی ، … )
محیط های صنعتی ( دستگاههای CNC ، کوانتومتر ، چاپ ، بسته بندی ، …)
استفاده عمومی ( پمپ آب ، آسانسور ، تالارها و سالن های نمایش ،… )
ایستگاههای مخابراتی ، رادیویی، تلویزیونی، ضبط ویدیوئی و …

از جمله ویژگی های استابلایزرهای این شرکت:

قابلیت کنترل میکروپروسوری هر فاز به صورت مجزا به وسیله سه سروو موتور
دامنه اصلاح ولتاژبسیار بالا از حداقل ۲۷۷ و حداکثر ۴۳۰ ولت
استفاده از فیلتر جهت جلو گیری از نویز و پارازیت های لحظه ای در ولتاژ خروجی
دارای سیستم هشدار به صورت آلارم در اثر اضافه بار مصرفی
دارای سیستم قطع جریان دستگاه در صورت مصرف بیش از ۲.۸ توان نامی
دارای سیستم قطع جریان دستگاه در صورت اتصال کوتاه
دارای سیستم قطع جریان دستگاه در صورت Under و Over ولتاژ بیش از حد
دارای سیستم قطع یک فاز phase failure)


دارای سیستم قطع جریان دستگاه در صورت دمای بالا (over temperature)
دارای کلید by pass جهت یکسره نمودن ورودی و خروجی در شرایط اضطراری
بی سر و صدا کار کردن دستگاه جهت محیطهای آرام
میزان بسیار ناچیز تلفات انرژی و راندمان ۹۸%


جریان بی باری بسیار کم زیر ۰.۵ آمپر
زمان اصلاح ولتاژ خروجی کمتر از ۱ ثانیه به ازای ۲۰± ولت در هر فاز
شکل موج کاملا سینوسی در ولتاژ خروجی
دارای تست عایقی بالای ۵ کیلو ولت
میزان رطوبت مناسب دستگاه بین ۹۰-۴۰ درصد
قابل استفاده در تمام محیط ها(سرپوشیده و سرباز)
دارای سیستم مدار الکتریکی با مدار کنترل فیدبک
دارای صفحه نمایش دیجیتال جهت نمایش ولتاژ ورودی و خروجی و جریان مصرفی هر فاز به صورت جداگانه


قابلیت تنظیم ولتاژخروجی به صورت دلخواه بین ۴۰۰-۳۶۰ ولت
عدم تاثیر پذیری از ضریب کسینوس فی
دارای سیستم خنک کننده اتوماتیک
مطابق با استاندارد های برق ایران
دارای فن هوشمند برای تمامی مدل ها حتی مدل های تکفاز
دارای چرخ برای حرکت و جا به جایی راحت و آسان
ولتاژ خروجی کاملا خطی و پیوسته بدون هیچ گونه پرش و نوسان ۳۸۰ ولت برای مدل های سه فاز و ۲۲۰ ولت برای مدل های تک فاز
دمای مناسب کار کردن از ۶۰- ۲۰- درجه سانتی گراد و ضریب حرارتی بسیار پایین ۱%± خروجی تغییر حدودا ۴۰ درجه سانتی گراد 

ارسال نظر

تلفن تماس 0910.179.0270