فروش رگلاتور بانک خازنی

خرید رگولاتور بانک خازنی

کلیک کنید => خرید رگولاتور بانک خازنی

خرید رگولاتور بانک خازنی
خرید رگولاتور بانک خازنی

خرید رگولاتور بانک خازنی

با تلاشهای بی وقفه توانسته ایم دستگاه محافظ و کاهنده مصرف برق را اینک تولید انبوه آنرا نیز با بهترین قطعات موجود در دنیا آغاز و به بهره برداری رسانده ایم.معرفی دستگاه
اولین دستگاه بهینه ساز مصرف انرژی در دنیاست که با بهسازی جریان الکتریکی بدون کاهش ولتاژ باعث صرفه جویی در مصرف برق میگردد.

دقت بفرمایید این رگولاتور دارای خازن و آماده نصب میباشد

به عبارت دیگر یک محصول انحصاری است که با استفاده از خاصیت ابر رساناها در جهت صرفه جویی موثر از طریق کاهش جریان الکتریکی طراحی گردیده است و امکان نصب این دستگاه بر روی کلیه بار های الکتریکی بدون تاثیرمنفی بر روی خطوط برق وجود دارد و کوچکترین احتمال خطر اتش سوزی برای این دستگاه وجود ندارد.
علاوه بر این یک محصول متمایز است که بیش از ۲۰% (در صورت تقویت)تا۴۰% از مصرف انرژی الکتریکی را کاهش میدهد و این عمل را با کاهش قسمتی از مقاوت اهمی که باعث ایجاد حرارت در مدار می گردد انجام می دهد

مزایای سیستم

سیستم بهبود جریان
اجرای موثر صرفه جویی انرژی
پایداری طولانی مدت
نصب اسان
ضریب ایمنی بالا

پیشگیری از الکتریسته ساکن

کاهش امواج الکترو مغناطیسی مضر

-افزایش میزان برداشت بار تا ۴۰%(از کنتور ۳فاز ۲۵آمپر به راحتی میتوان تا ۳۵آمپر برداشت کرد.)
برگشت سریع سرمایه

استرداد وجه دستگاه در صورت عدم کاهش صورتحصاب برق مصرفی در مدت ۹۰ روز

کلیک کنید => خرید رگولاتور بانک خازنی

-افزایش ولتاژ برق

پایداری ولتاژ برق

کاهش گرما در وسایل برقی(موتور یخچال و …)

بهبود راندمان وسایل برقی

کاهش ضایعات هارنومیکی

به کار گیری آسان و عدم نیاز به تعمیر و نگهداری ویژه

گارانتی ۲۴ ماهه

جلوگیری از قطع ناخواسته فیوز به دلیل بار اضافی

مناسب منازل ، مغازه ها ، کارخانه جات و رستورانها و هتل ها

کلیک کنید => خرید رگولاتور بانک خازنی

علاوه بر این ، یک صرفه جویی در مصرف برق همچنین هر نوع کربنی را در سیستم حذف می کند ، که جریان روان تر را تسهیل می کند. مزیت اصلی صرفه جویی در مصرف برق این نیست که در مواقع جریان کم سیستم پشتیبان تهیه می کنند بلکه از لوازم خانگی محافظت می کند. شناخته شده است که افزایش ناگهانی برق می تواند لوازم الکتریکی را از بین ببرد.

بنابراین ، صرفه جویی در مصرف برق نه تنها از دستگاه محافظت می کند بلکه عمر آن را نیز افزایش می دهد. علاوه بر این ، آنها همچنین مصرف انرژی و در نتیجه قبض های برق را کاهش می دهند.

میزان توان صرفه جویی شده توسط یک صرفه جویی در مصرف برق به تعداد وسایل موجود در مدار الکتریکی بستگی دارد. همچنین ، قبل از اینکه عملکرد اوج خود را نشان دهد ، سیستم حداقل یک هفته طول می کشد تا کاملاً با مدار سازگار شود. حداکثر میزان صرفه جویی در ولتاژ در مناطقی دیده می شود که در نوسانات جریان بالاترین میزان باشد.

کلیک کنید => خرید رگولاتور بانک خازنی

صرفه جویی در مصرف برق بر اساس اصل فن آوری محافظت در برابر فشار کار می کند. صرفه جویی در انرژی در راستای اصلاح این جریان الکتریکی ناپایدار کار می کند تا یک خروجی روان و ثابت داشته باشد. نوسان ولتاژ قابل پیش بینی نیست و قابل کنترل نیست.

با این حال ، محافظان برق با عملکردی مانند یک فیلتر و اجازه عبور فقط جریان صاف از مدار ، از نوسان جریان برای تأمین توان قابل استفاده استفاده می کنند. صرفه جویی در مصرف برق از خازن برای این منظور استفاده می کنند. هنگامی که جریان در مدار زیاد می شود ، خازن ذخیره کننده انرژی جریان اضافی را ذخیره کرده و در صورت افت ناگهانی ، آن را آزاد می کند. بنابراین فقط جریان خروجی صاف از دستگاه خارج می شود.

ارسال نظر

تلفن تماس 0910.179.0270