لیست قیمت بانک خازن

لیست قیمت بانک خازن

کلیک کنید==>لیست قیمت بانک خازن

کلیک کنید ==>لیست قیمت بانک خازن .

لیست قیمت بانک خازن
لیست قیمت بانک خازن

لیست قیمت بانک خازن

لطفا دقت فرمایید قیمت انواع بانک خازن اتوماتیک بر اساس ظرفیت آمپر دهی میباشد

برای مشاهده لیست قیمت بانک خازن کلیک نمایید

امروزه با پیشرفت تکنولوژی استفاده از این گونه وسایل همچون سیم پیچ ها، ترانس ها و موتورها به طور چشمگیری در بین صنایع رواج پیدا کرده است. از اینرو با توجه به اینکه در محیط های کاری و منزل استفاده از مصرف کننده هایی مانند آسانسورها، چک های مهتابی، ترانس های لامپ ها و پرژکتور ها، پمپ های آب، انواع موتور ها و … گسترش پیدا کرده است به تبع آن مصرف قدرت راکتیو نیز به طور قابل توجهی افزایش پیدا کرده است.

بنابراین بهترین راه برای کاهش مصرف قدرت راکتیو و انرژی در این گونه وسایل نصب خازن موازی در مدار می باشد.

همچنین استفاده از تابلوهای بانک خازنی باعث کاهش افت ولتاژ خواهد شد. زیرا خازن ها با خنثی کردن جریان پیش فاز عناصر القایی باعث کم شدن جریان مصرفی و در نتیجه کم شدن تلفات در سیم ها و کاهش افت ولتاژ در سیم ها را به دنبال دارد.

از دیگر مزایا و خصوصیات بارز استفاده از تابلوهای بانک خازنی کاهش بیش از نیمی از هزینه قبوض برق می باشد.

در صورت عدم استفاده از تابلوهای بانک خازنی کنتور راکتیو اداره برق علاوه بر اینکه کنتور اکتیو را به صورت جداگانه حساب می کند هزینه برق را نیز محاسبه خواهد کرد. به جرات می توان گفت در صورتی که از این نوع تابلوها استفاده نکنید هزینه برق مصرفی تقریبا ۲ برابر محاسبه می شود و این از نظر اقتصادی برای کاربران به صرفه نخواهد بود.

در ضمن از دیگر مزیت های تابلوهای بانک خازنی این است که با استفاده از آن ها می توانید  به طور چشمگیری ضریب قدرت را بهبود ببخشید.

بهتر است بدانید که منظور از ضریب قدرت یک دستگاه الکتریکی مقداری از انرژی راکتیو است که دستگاه از آن استفاده می کند. تابلوهای بانک خازنی دارای قابلیت تنظیم  و ثابت نگه داشتن  ولتاژ می باشند به همین دلیل از رسیدن خسارت به دستگاه های مورد نظر به طور قابل توجهی جلوگیری می کنند.

لیست قیمت بانک خازن
لیست قیمت بانک خازن

ارسال نظر

تلفن تماس 0910.179.0270