کاهنده برق 63 آمپر سه فاز KMB

کاهنده مصرف برق ماینر

کلیک کنید=> فروش کاهنده مصرف برق ماینر

کاهنده مصرف برق ماینر
کاهنده مصرف برق ماینر

بهترین دستگاه کاهش مصرف برق ماینر .

کلیک کنید=> فروش کاهنده مصرف برق ماینر

تامین برق برای فارم های استخراج ارز دیجیتال با مولد های تولید برق

تولید انرژی برق برای ماینینگ

با بالا رفتن ، استخراج ارز دیجیتال و افزایش اسیک ماینرها میزان برق مصرفی در سرتاسر دنیا به طرز چشمگیری افزایش یافته ، همین باعث شده که علاوه بر احساس نیاز بیشتر به برق ، برخی از فعالان حوزه محیط زیست به فکر تامین برق فارم ماینینگ از راه های دیگر بیفتند .

البته برخی از کمپانی های ماینینگ در سرتاسر دنیا به دلیل سودجویی و عدم مسئولیت پذیری اقدام به تولید برق از راه سوخت های فسیلی میکنند و از این راه آسیب جدی به محیط زیست وارد میکنند ، البته این شامل همه شرکت ها نمیشود و برخی از آن ها رو انرژی های تجدید پذیر سرمایه گذاری کرده و برق مورد نیاز خود را تامین میننند.برای دریافت مشاوره تخصصی و همچنین اجرای تخصصی فارم ماینینگ  و تامین برق آن با ما تماس حاصل فرمایید.

یکی از راه‌های صرفه‌جویی در مصرف منابع انرژی بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین و دستگاه‌های به روز است. اکنون در سراسر دنیا و به‌دلیل بالا‌رفتن میزان جمعیت جهانی که افزایش مصرف انرژی را در پی دارد دستگاه‌های به روز‌تر و دقیق‌تری برای کنترل مصرف انرژی و حتی کاهش مصرف انرژی تولید می‌شوند. در این مطلب به چند دستگاه که در کشورهای مختلف در زمینه کاهش مصرف انرژی تولید شده‌اند، پرداخته خواهد شد.

اخیرا در ایران تلاش‌های ویژه‌ای در زمینه ساخت دستگاه‌هایی برای کاهش میزان مصرف برق انجام گرفته است. سامانه کاهنده مصرف انرژی برای موتورهای الکتریکی توسط صادق واعظ‌زاده، استاد دانشگاه تهران و با همکاری دانشگاه تهران، طی یک سال اخیر طراحی و ساخته شد.موتورهای الکتریکی بزرگ‌ترین مصرف‌کننده برق هستند.

این اختراع بین‌المللی، میزان مصرف برق موتورهای الکتریکی تک‌فاز را به‌طور خودکار به حداقل می‌رساند و موجب صرفه‌جویی برق در صنعت و کشاورزی و کاهش سالانه بیش از ۲۵هزار تومان در هزینه برق هر خانوار می‌شود.

ساخت سه شاخه هوشمند در ژاپن
اخیرا یک شرکت ژاپنی به‌منظور کمک به حفظ منابع طبیعی و کنترل مصرف انرژی سه شاخه هوشمندی تولید کرده که میزان مصرف برق را اندازه می‌گیرد. این شرکت برای کسانی که نگران میزان مصرف برق لوازم الکتریکی منزل یا محل کارشان هستند و علاقه‌مند هستند بدانند مصرف برق هر کدام از این دستگاه‌ها دقیقا چه مقدار است، دو محصول جدید هوشمند ارائه کرده است.


سه‌شاخه FX-5204PS و گیت وی FX-5250GW محصولاتی هستند که به‌منظور کمک به کاربران توسط کمپانی ژاپنی فوجیتسو تولید شده‌اند. این سه شاخه و درگاه هوشمند درست مانند محصولات مشابه‌خود عمل می‌کنند،

با این تفاوت که شما می‌توانید آنها را از طریق ۰/۲ USB و کابل اینترنت به کامپیوتر متصل کنید و مصرف دقیق برق هر سوکت را مانیتور کنید. به این ترتیب می‌توانید تصمیم بگیرید که از کدام دستگاه کمتر استفاده کنید تا صورت حساب برق خود را کاهش دهید. عرضه این سه‌شاخه‌ها و درگاه‌های هوشمند با قیمت هزارین(۱۲۳ دلار) و ۴۵هزار ین (۵۵۶ دلار) از اواسط آوریل در ژاپن آغاز خواهد شد. تاکنون خبری از زمان عرضه این محصولات به‌صورت سراسری منتشر نشده است.

فروش کاهنده مصرف برق ماینر

کلیک کنید=> فروش کاهنده مصرف برق ماینر

کاهنده مصرف برق ماینر
کاهنده مصرف برق ماینر


نمایش مصرف برق توسط سه شاخه هوشمند فوجیتسو (smart power strip) به‌ویژه در محیط‌های کار، کمک مهمی به بهینه‌سازی‌ مصرف انرژی خواهد کرد.ساخت دستگاه کاهنده مصرف انرژی در هند
در هند نیز تلاش‌هایی جهت ساخت دستگاه‌هایی برای کنترل میزان مصرف برق انجام گرفته است. بر مبنای آخرین اخبار، یک کمپانی در هند دستگاهی طراحی و تولید کرده است که منجر به کاهش مصرف انرژی در سیستم‌های روشنایی می‌شود.


این دستگاه قابل استفاده در ابعاد گوناگون از جمله در روشنایی صنایع، روشنایی خیابان، روشنایی در محیط‌های کاری، دفاتر شخصی، هتل‌ها، مجتمع‌های تجاری، استادیوم‌ها و غیره است. این دستگاه تا ظرفیت ۲۵ کیلوولت آمپر برای سیستم تک‌فاز و تا ۸۰۰کیلو ولت آمپر در سیستم سه فاز در بازار عرضه شده است.استفاده از این دستگاه کاهش هزینه برق تا ۲۵درصد، کاهش مصرف انرژی در لامپ‌های تخلیه را در پی خواهد آورد.تکنولوژی لامپ‌های فلورسنت


یک کمپانی تولید‌کننده لامپ در کشور انگلیس، دستگاهی جهت صرفه‌جویی انرژی در لامپ‌های فلورسنت خطی (FTL) به بازار عرضه کرده است.
این وسیله در دو انتهای لامپ قرار می‌گیرد و از طریق دو پین خروجی به منبع تغذیه وصل می‌شود.


براساس ادعای این شرکت با نصب این وسیله در لامپ‌های فلورسنت T8 و T5 ، حدود ۶۵درصد صرفه‌جویی انرژی حاصل می‌شود و تاکنون بیش از یک میلیون از این نوع لامپ به فروش رفته است.
از مزایای این وسیله می‌توان به کاهش هزینه روشنایی، کاهش گاز دی‌اکسیدکربن، بازگشت سریع سرمایه، کیفیت بالای روشنایی، تکنولوژی ثابت و عدم‌تغییر در سیستم سیم‌کشی منبع تغذیه اشاره کرد.

توصیه‌ها برای کاهش میزان مصرف برق

کلیک کنید=> فروش کاهنده مصرف برق ماینر

کاهنده مصرف برق ماینر
کاهنده مصرف برق ماینر


طبق اظهارات مسئولان امور برق کشور، ساعات سراسری اوج مصرف برق در ایران یک ساعت و نیم قبل از اذان مغرب تا ۴ساعت بعد از آن است و در مناطق گرمسیر کشور علاوه بر این ساعات در بعدازظهر بین ساعت ۱۴ تا ۱۶ نیز مصرف برق به بالاترین حد خود می‌رسد و توصیه‌های مکرر کارشناسان انرژی بر این است که از حداقل وسایل برقی در این مدت استفاده شود.


یکی از توصیه‌های صورت گرفته درباره لوازم صوتی و تصویری از سوی کارشناسان این است که صرف خاموش بودن دستگاه کفایت نمی‌کند، بلکه باید دستگاه مربوطه خاموش و از برق جدا باشد. در غیراین صورت درصدی از برق مصرفی را این لوازم در حالت آماده به کار (Stand by) به‌خود اختصاص می‌دهند.
کارشناسان بخش انرژی برای کنترل مصرف برق راه‌حل‌هایی را ارائه کرده‌اند که قابل توجه است. بر مبنای این توصیه‌ها بهتر است از لامپ‌های کم مصرف به جای لامپ‌های رشته‌ای استفاده شود، زیرا انرژی مصرفی لامپ کم‌مصرف حدود ۲۰درصد لامپ رشته‌ای و عمر آن ۸ برابر لامپ رشته‌ای است.

کلیک کنید=> فروش کاهنده مصرف برق ماینر


هنگام خروج از خانه، سیستم‌های سرمایشی خاموش شود و درجه دمای کولرهای گازی دو تکه (اسپیلت) در فصول گرم روی ۲۶درجه تنظیم شود.فعالیت‌های گرمازا مانند شست و شو و اتوکشی در ساعاتی که دمای هوا کمتر است (اول صبح) انجام شود. قرار دادن سایه‌بان روی کولر می‌تواند باعث خنک‌تر شدن خانه شود.


برای استفاده بهینه از یخچال و فریزر درجه ترموستات آن در دمای ۳ تا ۵ درجه سانتی‌گراد تنظیم شود. نوار درزگیر در یخچال و فریزر به‌طور مرتب بازرسی شده و مواد غذایی گرم، درون یخچال و فریزر قرار نگیرد.با توجه به راهکارهای کاهش مصرف انرژی، خانواده‌ها می‌توانند اقتصاد خانواده و انرژی مصرفی را کنترل کنند. با اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها نیز این توجه ضروری‌تر به‌نظر می‌رسد زیرا با افزایش قیمت انرژی ازجمله برق، هزینه خانوار افزایش می‌یابد و کنترل مصرف و توجه به هشدارهای کارشناسی می‌تواند از زیان اقتصادی خانواده‌ها جلوگیری کند.


این دستگاه با اصلاح ضریب قدرت ، تثبیت ولتاژ ،کاهش اتلاف انرژی و ذخیره سازی توان مورد نیاز در زمان کم باری شبکه روی باتری و یا خازن ( بسته به انتخاب مشتری ) هموجب کاهش میانگین مصرف ماهانه انرژی برق و همچنین برهم زدن سیکل یکنواختی مصرف برق میشود و در نتیجه باعث کاهش هزینه پرداختی برق به میزان ۳۰٪ تا ۴۰٪ می گردد.

فروش کاهنده مصرف برق ماینر

میزان صرفه جویی بستگی به نوع وسایل مورد استفاده داشته و برای وسایل دارای بارهای سلفی مانند موتورهای الکتریکی و ترانسها بیشترین اثربخشی و کارایی را دارد. همچنین این دستگاه برای برق مشترک ساختمانها و مجتمع ها ( آسانسور، موتورخانه و کنترل مصرف و تثبیت برق ماینر ) کارایی مناسبی داشته و از استاندارد اتحادیه اروپا CE برخوردار می باشد.

با توجه به بالا بودن هزینه برق مصرفی در بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی، استفاده از این دستگاه متداول می باشد. این دستگاه به ویژه بر مصرف برق کولرهای گازی و مصرف و تثبیت برق ماینر تاثیر بسزا و قابل محسوسی دارد.

قابل نصب و موثر برای همه کنتورهای تک فاز و سه فاز قدیمی و دیجیتال.

دیگر مزایای دستگاه کاهنده مصرف برق بشرح زیر است:
کاهش مصرف برق تا حداکثر ۳۵٪‌
نصب سریع و آسان.
قابل انتقال به ساختمان بعدی شما.
عدم نیاز به تعمیرات یا نگهداری.
قابل استفاده برای برق تک فاز و سه فاز قدیمی و دیجیتال.
دارای استانداردهای ایمنی وسایل برقی از اروپا .
ابعاد کوچک.
جلوگیری از نوسان برق .

ارسال نظر

تلفن تماس 0910.179.0270