کاهنده برق 100 آمپر سه فاز KMB

کاهنده برق

جدیدترین دستگاه کاهنده برق خانگی و صنعتی آماده عرضه میباشد

برای ورود به فروشگاه سایت کلیک کنید

دستگاه کاهنده مصرف برق با استفاده از الگوی شبگه برق و اصلاح الگوی مصرف اقدام به کم نمودن مصرف برق مینماید

جدید ترین دستگاه کاهش مصرف برق به روش اینورتر , میتواند تا ۵۰ درصد باعث کاهش مصرف برق شود

جهت مشاوره میتونید با ما تماس بگیرید

کاهنده برق

اینورتر ها میتوانند توان ظاهری را از بین ببرند و بیشترین بازدهی را داشته باشند

اینورتر
اینورتر

اینورتر ها به روش کلید زنی الکترونیکی موثر ترین دستگاه برای کاهش مصرف برق در کولر گازی و ماینر ها و تمام وسایل برقی هستند

اینوِرتِر یا مبدل جریان مستقیم به متناوب (به انگلیسی: Inverter) به دستگاهی گفته می‌شود که جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل می‌کند.[۱] فرکانس، ولتاژ و توان تولیدی اینورتر می‌توانند به مقادیر دلخواه تنظیم شوند.

به نوعی از کنترل‌کننده‌های دور (سرعت) و راه‌انداز موتور که با تغییر هم‌زمان فرکانس و ولتاژ اعمالشده به الکتروموتور، کار می‌کنند نیز اینورتر، یا VFD گفته می‌شود (Variable Frequency Drive). در این تغییر، نسبت ولتاژ به فرکانس باید ثابت بماند؛ اگر نه، کار موتور دچار اختلال می‌شود.یک نمونه اینورتر متصل به شبکه

.در ساده‌ترین حالت، خروجی اینورترها یک موج مربعی است که می‌توان با استفاده از فیلتر آن را به موج سینوسی تبدیل کرد. در حالت پیشرفته و بهینه‌تر، خروجی اینورتر به‌صورت شکل موج PWM است. اینورترها می‌توانند تک‌فاز یا سه‌فاز باشند. در واقع، کار این مبدل‌ها برعکس کار یکسوکننده‌ها است.

اینورترها قطعات متحرک ندارند و در گسترده‌ای از کاربردها استفاده می‌شوند. مثلاً از اینورترها برای تأمین جریان AC از منابع DC مانند پانل‌های خورشیدی یا باتری استفاده می‌شود. بدون اینورترها، پیاده‌سازی خودروهای برقی (Electric Cars) امروزی ناممکن می‌بود.

دلیل نام‌گذاری اینورتر (معکوس‌گر)، این است که آن برق DC را به AC تبدیل می‌کند. کاربرد دیگر اینورترها (یا درایو AC)، کنترل سرعت موتور AC سه‌فاز است بدون آنکه توان و گشتاور موتور کاهش یابد. اینورترها در ظرفیتهای مختلف ساخته می‌شوند مثلاً برای یک موتور با توان ۲۰ اسب بخار باید از اینورتر ۲۰ اسب بخار استفاده کرد.

اینورترها به دو دسته تک‌فاز و سه‌فاز تقسیم می‌شوند. برای اینورترهای با توان بالای ۳ اسب بخار فقط از ورودی سه‌فاز استفاده می‌گردد.

برخی از اینورترهای با توان کم دارای هشداری مبنی بر عدم استفاده از آن‌ها برای روشن کردن لامپهای فلورسنت معمولی هستند. دلیل این هشدار این است که خازن تصحیح توان لامپ به صورت موازی با لامپ وصل شده‌است. با برداشتن خازن مشکل رفع خواهد شد.

ادامه توضیحات دستگاه کاهنده برق

کاهش انرژی مصرفی و کاهش هزینه برق، کاهش جریان راه‌اندازی و افزایش عمر موتور، تغییر سرعت موتور، تغییر جهت چرخش موتور، حفاظت در برابر اضافه‌بار، کار موتور در شرایطی که ولتاژ ورودی متغیر است، کنترل از راه دور، راه‌اندازی موتور در سرعت بیشتر از سرعت نامی و برنامه‌ریزی کردن حرکت، از برتری‌های استفاده از اینورتر هستند. اینورتر می‌تواند میزان بار موتور را تشخیص داده و متناسب با آن، به موتور جریان بدهد که این جریان، اغلب، از جریان نامی موتور کمتر است.(کاهنده برق)

کلیک کنید=> ما کمک میکنیم تا شما نتیجه دلخواه را از کاهش مصرف برق بدست آورید

اینورتر یا درایور

اینورتر و درایو
اینورتر و درایو

زیاد دیده‌ شده که اینورتر را با درایو یکی‌ می‌دانند در حالی که به هیج وجه این گونه نیست و این دو دستگاه کاملا متفاوت هستند.

دستگاه اینورتر‌ می‌تواند شامل قسمتی از یک درایو شود و در حالات بسیار بسیار محدودی از یک اینورتر برای ساخت درایو یا راه انداز موتور الکتریکی استفاده‌ ‌شود ولی متاسفانه برخی از افراد بازار به دلیل نداشتن علم و دانش کافی این دو را با یکی‌ خطاب میکنند

تاثیرات اینورتر
تاثیر اینورتر را‌ می‌توان در دو حالت مجزا؛ تولید و مصرف بررسی کرد که در ادامه به بررسی آنها میپدازیم؛

تولید انرژی
در حال حاضر دستگاه های اینورتر یکی از مهمترین بخش تشکیل دهنده یک سیستم تولید انرژی تجدیدپذیر محسوب میشوند هرچند که متاسفانه بیشتر افراد از این واقعیت اطلاع ندارند و بیشتر تمرکز خود را بروی پنل‌های خورشیدی قرار‌ داده اند.

کاهنده برق

برترین کاهنده برق
امروز با توجه به نیاز بشر به انرژی برق ما را بر این داشت تا این مقاله مهم و کاربردی را منتشر کنیم

کاهنده برق
کاهنده برق

بدون شک که میدانیم انرژیی برق به عنوان یک انرژی فراگیر، پاک و قابل انتقال و قابل استفاده برای همه میباشد که استفاده ی متنوع و گسترده پیدا نموده است.

بنابر این جایگاه و نقش انرژی برق در رشد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه باعث شده تا صنعت برق در برنامه های کلان توسعه ای کشورهای جهان از اهمیت بالایی برخوردار گردد.

استفاده از انرژی های موجود درطبیعت همیشه مد نظر بشر بوده است. بررسی های گوناگون برای تغییر شکل انرژی به طوری که به شکل مطلوب آن ساده باشد انجام گرفته است.

حاصل این تلاش ها، انرژی الکتریکی است که از تبدیل سایر انرژیها ساخته میشود.
یکی از شکلهای انرژی که در تمام جهان مورد استفاده قرار گرفته است , انرژی برق است.

بدون شک که میدانیم انرژیی برق به عنوان یک انرژی فراگیر، پاک و قابل انتقال و قابل استفاده برای همه میباشد که استفاده ی متنوع و گسترده پیدا نموده است.

بنابر این جایگاه و نقش انرژی برق در رشد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه باعث شده تا صنعت برق در برنامه های کلان توسعه ای کشورهای جهان از اهمیت بالایی برخوردار گردد.

استفاده از انرژی های موجود درطبیعت همیشه مد نظر بشر بوده است. بررسی های گوناگون برای تغییر شکل انرژی به طوری که به شکل مطلوب آن ساده باشد انجام گرفته است.

حاصل این تلاش ها، انرژی الکتریکی است که از تبدیل سایر انرژیها ساخته میشود.
یکی از شکلهای انرژی که در تمام جهان مورد استفاده قرار گرفته است , انرژی برق است.

برای همه مشخص میباشد که قسمت اعظم انرژی الکتریکی مورد نیاز انسان در تمام کشور های جهان توسط مراکز تولید مانند نیروگاه های بخاری، آبی، هسته ای و سایر نیروگاه های انرژی تولیدی برق به وجود می آید.

کاهنده برق
کاهنده برق

به عنوان مثال انرژیهای میکانیکی و کیمیاوی و حرارتی را میتوان به انرژی الکتریکی تبدیل کرد؛ اما تولید و به دست آوردن انرژی برقی صرف به همین ها خلاصه نمیگردد، پس از آنکه دانشمندان دنیا متوجه شدند که انرژی های فسیلی پس از مدتی از بین خواهد رفت و دیگر نیازهای بشری را برآورده نمیتواند، در تلاش شدند که باید جاگزین برای این نوع انرژی پیدا نمایند، که همانا انرژی قابل تجدید میباشد.

انرژی قابل تجدید به انگلیسی Renewable energy)) که انرژی برگشت‌پذیر نیز نامیده می‌شود، به انواعی از انرژی می‌گویند که منبع تولید آن نوع انرژی، بر خلاف انرژی‌های تجدیدناپذیر (فسیلی)، قابلیت آن را دارد که توسط طبیعت در یک مدت زمانی کوتاه مجددن به وجود آمده یا به عبارتی تجدید شود.

که این پروسه و تجدید شدن انرژی توسط طبیعت در عصر امروز بهترین گزینه برای جاگزین نمودن انرژی های فسیلی قلمداد میگردد و تعداد کثیر از دانشمندان حتا دولتها و مردم در تلاش اند تا از این انرژی خدادادی که در طبیعت میباشد استفاده نماید.

جهت اینکه بتوانیم انرژی برق را به دست بیاوریم لازم تا یک نوع دیگر از انرژی را به مصرف برسانیم، به عنوان مثال در استیشن های تولید برق آبی از انرژی پوتنشیلی آب، در استیشن های بخاری و گازی از انرژی حرارتی مواد سوخت فسیلی، در دستگاه های بادی از نیروی باد و در دستگاه های خورشیدی از تشعشعات نور آفتاب برای تولید انرژی برق استفاده صورت میگیرد.

با در نظرداشت مطالب فوق مراحل تولید برق در عموم به دو طریقه امکان پذیر میباشد؛ اول اینکه در زمان تولید مواد اولیه از بین نمیرود، مثل استیشن های خورشیدی، آبی، بادی، مد و جذری، جیوترمل و بایومس. و طریقه دوم آن طوری میباشد که در زمان تولید برق مواد اولی آن از بین رفته و خواص شانرا از دست میدهد؛ مقل دستگاه های برق حرارتی، هستوی و دیزل جنراتورها.

پس از اینجا به این نتیجه میرسیم که بهترین نوع به دست آوردن انرژی برق به طریقه ی میباشد که مواد اولیه آن از بین نرفته و پس از یک سایکل یا دوران طبیعی دوباره تجدید گردد. چون استفاده از این روش برای محیط زیست هم مضر نبوده و از یک طرف دارای عمر طولانی تر نسبت به انرژیهای غیر قابل تجدید بوده و اقتصادی تر از آن تمام میشود.

کاهنده برق
کاهنده برق

انرژی تجدیدپذیر

با توجه به نیاز رو به افزایش بشر به منابعی از انرژی و کاهش منابع سوخت فسیلی ضرورت سالم نگهداشتن محیط زیست، کاهش آلودگی هوا، محدودیت‌های برق‌رسانی و تأمین سوخت برای نقاط روستایی دور افتاده و غیره , استفاده از انرژی ‌های نو مانند، انرژی آب، انرژی باد، انرژی خورشید، انرژی هیدروترمال، و… می‌تواند جایگاه ویژه‌ای داشته باشد.

صرفه جویی انرژی:
برای صرفه جویی در انرژی باید مقدار انواع مصرف شده را نظر گرفته و صرفه جویی را از بزرگترین کمیت شروع کرد.گرم کردن منازل حدودا ۴۰% نفت را به خود اختصاص می دهد.بنابراین منطقی است که مسئله را از این جا شروع میشود , زیرا صرفه جویی۱۰ الی ۱۵درصد به فوریت قابل انجام است.برعکس محدود کردن سرعت اتومبیل ها سبب صرفه جویی ۱۰ درصد انرژی می شود

براساس پیش‌بینی دانشمندان و آژانس بین‌المللی انرژی درخواست مصرف و تولید انرژی در آینده نیز افزایش سریع و نگران‌کننده‌ای خواهد داشت. به‌طوری‌که از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۰ تقاضای جهانی برای برق با ۳۰٪ افزایش به ۲۰۵۸۲ تراوات و با بیش از ۵۰٪ افزایش به ۲۷۳۲۶ تراوات خواهد رسید.

از سویی دیگر بر اساس مطالعات دانشمندان تا سال ۲۰۴۰ نیروی باد ۲۰٪ الکتریسیته جهان را تأمین می‌کند. انرژی برق هیچگاه از بین نمی‌رود بلکه از نوعی به نوع دیگر تبدیل می‌شود در تبادلات انرژی هرچه میزان مصرف انرژی بالاتر رود میزان گرمای تولید شده در آن به مراتب بیشتر خواهد بود و باعث ایجاد اتصال الکترونیکی خواهد شد که با جلوگیری و نصب مقاومت بر روی مدارهای الکترونیکی مانع ایجاد گرما در مدار و همراه سعی شده که خنک نگه داشته شود.

در علوم انفورماتیک ذکر شده که هرچه به آینده نزدیک وسایل الکترونیکی بیشتر خواهد شد و هر ساله تقضای برق ۲۵٪ افزایش همراه بوده ‌است که این خود باعث تولید مخازن الکتریسته و باتری لیتیوم یونی شده ‌است. انرژی باد نسبت به سایر منابع انرژی بازگشت نا پذیر از ویژگی‌هایی و مزایایی بالاتری را دارا می‌باشد؛

که مهمترین آن‌ها عبارتند از:
به کار نبردن و عدم نیاز به تأمین نیروی انسانی زیاد، عدم نیاز به توربینهای بادی و سوختهای فسیلی و رایگان و صرفه اقتصادی بودن، تداوم و همیشگی بودن تولید انرژی، تأمین‌کننده بخشی از تقاضای انرژی جامعه، استهلاک سرمایه‌گذاری کمتر، بازده اقتصادی بالاتر در مدت بلند، تنوع بخشیدن به منابع انرژی، عدم نیاز به آب فراوان، عدم نیاز به زمین برای نصب توربین‌های بادی، عدم آلودگی زیست‌ محیطی و حتی داشتن زمینه‌های اشتغال زایی در صورت تشویق سرمایه‌گذاری بخش خصوصی. کشور ایران به لحاظ گستره جغرافیایی و تنوع محیط در بخش انرژی همواره برنامه‌های ویژه‌ای داشته است.

مثال از منابع تجدید پذیر مثل خودرو هایی که به جای سوخت از انرژی برق استفاده میکنند (خودرو های هیبریدی)

نکته یک: اما بخشی از انرژی الکتریکی از سوخت های فسیلی تامین میشود.

یک مزیت دیگر آن نیز این است که باعث آلودگی هوا آلودگی های زیست محیطی و غیره , نمی شود. در کل مهم ترین نوع از انرژی ، انرژی های تجدید پذیر هستند.

انرژی‌های تجدیدپذیر می‌توانند همه نیاز بشر به انرژی را تأمین کنند

صور عموم و حتی برخی کارشناسان بر این است که انرژی‌های تجدیدپذیر نمی‌توانند کاملا جایگزین منابع تأمین انرژی فعلی شوند اما تحقیق جدید نشان داد که اینطور نیست.

به گزارش ایسنا، نشریه گیزمگ در گزارشی به این سؤال جواب داده ‌است که آیا منابع تجدیدپذیر ۱۰۰درصد نیاز انرژی ما را تأمین می‌کنند؟ پاسخ به این سؤال مثبت است. با توجه به تحقیقات جدید، منابع تجدیدپذیر می‌توانند کاملا پاسخگوی نیازهای بشر باشند.

محققان می‌گویند: هیچ مانعی برای رسیدن به استفاده ۱۰۰درصدی از انرژی‌های تجدیدپذیر در آینده وجود ندارد.

این مقاله در واقع یک پاسخ مستقیم به یک مقاله در مجله Renewable and Sustainable Energy Reviews منتشر شده در سال گذشته است که مسئله تأمین ۱۰۰درصدی انرژی توسط انرژی تجدیدپذیر را در آینده زیر سؤال برده بود، چرا که معتقد بود افزایش خطر وقوع حوادث شدید اقلیمی موجب می‌شود که نور خورشید و باد را کم کند و همچنین توانایی شبکه‌های برق برای مقابله با تغییرات زیاد در قدرت منبع، مورد شک است.

در پاسخ، دانشمندان ده‌ها مطالعه موجود را بررسی کردند تا به نگرانی‌های آن مقاله پاسخ دهند.

نتیجه این بود که هیچ‌چیز توانایی متوقف کردن آینده‌ای که تمام انرژی ما توسط منابع تجدیدپذیر تأمین شود را ندارد.

این مطالعه جدید نشان می‌دهد که هم‌اکنون یک فناوری برای حل نگرانی‌های تأمین انرژی وجود دارد. به گفته محققان، گاز ترکیبی مصنوعی که از طریق انرژی تجدیدپذیر در زمان تولید مازاد تولید می‌شود، تنها یک راه برای تأمین موقت انرژی در بدترین حالت است.

محققان این ادعا که استفاده ۱۰۰درصدی از انرژی‌های تجدیدپذیر نیاز به بازسازی کامل سیستم برق دارد را رد می‌کنند و عقیده دارند که تکامل هدایت‌شده سیستم کفایت می‌کند؛ چرا که فناوری‌های مورد نیاز برای تنظیم شبکه هم‌اکنون در بسیاری از کشورها استفاده می‌شود.

تام براون، سرپرست این تحقیق می‌گوید: درحالی‌که بسیاری از مسائل مطرح شده توسط مقاله سال گذشته مهم هستند، شما باید توجه داشته باشید که راه‌حل‌های فنی برای نکات مطرح شده با استفاده از تکنولوژی روز موجود است.

اگرچه تحقیقات به درستی بیان می‌کنند که ایسلند تنها کشوری است که هم‌اکنون تمام انرژی مورد نیاز خود را از انرژی‌های تجدیدپذیر تأمین می‌کند اما مناطقی در کشورهای دیگر ازجمله آلمان، نیوزیلند، اسکاتلند و دانمارک هم وجود دارند که موفق به تأمین ۱۰۰درصدی انرژی خود از منابع تجدیدپذیر شده‌اند.

علاوه بر این، کشورهای دیگر هم بسیار نزدیک هستند. پاراگوئه با ۹۹درصد، نروژ با ۹۷درصد، اروگوئه با ۹۵درصد و کاستاریکا با ۹۳درصد در صدر این فهرست قرار دارند.

علاوه بر این، کشورهای دیگر هم بسیار نزدیک هستند. پاراگوئه با ۹۹درصد، نروژ با ۹۷درصد، اروگوئه با ۹۵درصد و کاستاریکا با ۹۳درصد در صدر این فهرست قرار دارند.

ما به شما کمک میکنیم تا از افزایش هزینه های برق خود جلوگیری کنید

جدیدترین دستگاه کاهنده برق خانگی و صنعتی آماده عرضه میباشد

دستگاه کاهنده مصرف برق با استفاده از الگوی شبگه برق و اصلاح الگوی مصرف اقدام به کم نمودن مصرف برق مینماید

جدید ترین دستگاه کاهش مصرف برق به روش اینورتر , میتواند تا ۵۰ درصد باعث کاهش مصرف برق شود

جهت مشاوره میتونید با ما تماس بگیرید

اینورتر ها میتوانند توان ظاهری را از بین ببرند و بیشترین بازدهی را داشته باشند

اینورتر ها به روش کلید زنی الکترونیکی موثر ترین دستگاه برای کاهش مصرف برق در کولر گازی و ماینر ها و تمام وسایل برقی هستند

اینوِرتِر یا مبدل جریان مستقیم به متناوب (به انگلیسی: Inverter) به دستگاهی گفته می‌شود که جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل می‌کند.[۱] فرکانس، ولتاژ و توان تولیدی اینورتر می‌توانند به مقادیر دلخواه تنظیم شوند.

به نوعی از کنترل‌کننده‌های دور (سرعت) و راه‌انداز موتور که با تغییر هم‌زمان فرکانس و ولتاژ اعمالشده به الکتروموتور، کار می‌کنند نیز اینورتر، یا VFD گفته می‌شود (Variable Frequency drive). در این تغییر، نسبت ولتاژ به فرکانس باید ثابت بماند؛ اگر نه، کار موتور دچار اختلال می‌شود.یک نمونه اینورتر متصل به شبکه

.در ساده‌ترین حالت، خروجی اینورترها یک موج مربعی است که می‌توان با استفاده از فیلتر آن را به موج سینوسی تبدیل کرد. در حالت پیشرفته و بهینه‌تر، خروجی اینورتر به‌صورت شکل موج PWM است. اینورترها می‌توانند تک‌فاز یا سه‌فاز باشند. در واقع، کار این مبدل‌ها برعکس کار یکسوکننده‌ها است.

اینورترها قطعات متحرک ندارند و در گسترده‌ای از کاربردها استفاده می‌شوند. مثلاً از اینورترها برای تأمین جریان AC از منابع DC مانند پانل‌های خورشیدی یا باتری استفاده می‌شود. بدون اینورترها، پیاده‌سازی خودروهای برقی (electric cars) امروزی ناممکن می‌بود.

دلیل نام‌گذاری اینورتر (معکوس‌گر)، این است که آن برق DC را به AC تبدیل می‌کند. کاربرد دیگر اینورترها (یا درایو AC)، کنترل سرعت موتور AC سه‌فاز است بدون آنکه توان و گشتاور موتور کاهش یابد. اینورترها در ظرفیتهای مختلف ساخته می‌شوند مثلاً برای یک موتور با توان ۲۰ اسب بخار باید از اینورتر ۲۰ اسب بخار استفاده کرد.

اینورترها به دو دسته تک‌فاز و سه‌فاز تقسیم می‌شوند. برای اینورترهای با توان بالای ۳ اسب بخار فقط از ورودی سه‌فاز استفاده می‌گردد.

برخی از اینورترهای با توان کم دارای هشداری مبنی بر عدم استفاده از آن‌ها برای روشن کردن لامپهای فلورسنت معمولی هستند. دلیل این هشدار این است که خازن تصحیح توان لامپ به صورت موازی با لامپ وصل شده‌است. با برداشتن خازن مشکل رفع خواهد شد.

کاهش انرژی مصرفی و کاهش هزینه برق، کاهش جریان راه‌اندازی و افزایش عمر موتور، تغییر سرعت موتور، تغییر جهت چرخش موتور، حفاظت در برابر اضافه‌بار، کار موتور در شرایطی که ولتاژ ورودی متغیر است، کنترل از راه دور، راه‌اندازی موتور در سرعت بیشتر از سرعت نامی و برنامه‌ریزی کردن حرکت، از برتری‌های استفاده از اینورتر هستند. اینورتر می‌تواند میزان بار موتور را تشخیص داده و متناسب با آن، به موتور جریان بدهد که این جریان، اغلب، از جریان نامی موتور کمتر است.(کاهنده برق)

فروش کاهنده برق

فروش کاهنده برق

فروش کاهنده برق خانگی

فروش کاهنده برق خانگی

فروش کاهنده برق صنعتی

فروش کاهنده برق صنعتی

فروش کاهنده برق تک فاز

فروش کاهنده برق تک فاز

فروش کاهنده برق سه فاز

فروش کاهنده برق سه فاز

ارسال نظر

مشاوره واتساب