کاهنده برق 63 آمپر سه فاز KMB

قیمت دستگاه کاهش دهنده مصرف برق

قیمت دستگاه کاهش دهنده مصرف برق

جهت اطلاع از قیمت ها لطفا کلیک کنید

قیمت دستگاه کاهش دهنده مصرف برق
قیمت دستگاه کاهش دهنده مصرف برق

پرفروش ترین کاهنده مصرف برق در سراسر جهان برای خرید کلیک کنید


 اولین دستگاه بهینه ساز مصرف انرژی در دنیاست که با بهسازی جریان الکتریکی بدون کاهش ولتاژ باعث صرفه جویی در مصرف برق می گردد.

به عبارت دیگر  یک محصول انحصاری است که با استفاده از خاصیت ابر رساناها در جهت صرفه جویی موثر از طریق کاهش جریان الکتریکی طراحی گردیده است

امکان نصب این دستگاه بر روی کلیه بارهای التکریکی بدون تاثیر منفی بر خطوط برق وجود دارد و کوچکترین احتمال خطر آتش سوزی برای این دستگاه وجود ندارد.


kmb می تواند تا ۳۵ درصد از مصرف انرژی الکتریکی را کاهش دهد و این عمل رابا کاهش قسمتی از مقاومت اهمی که باعث ایجاد حرارت در مدار می گردد انجام می دهد.

علاوه بر این دستگاه kmb را به دلیل برگشت سرمایه آن پیشنهاد می کنیم که چنانچه جهت مصارف خانگی و بصورت ۲۴ ساعته در طول ۳ تا ۶ ماه انجام می پذیرد.

در واقع  با نصب سری و قرارگیری در مدار الکتریکال هر مجموعه مصرفی و با روش فیلترینگ برق و کاهش نیاز به توان در دستگاه های مصرفی

باعث افزایش راندمان شده که می توان حداکثر تا 35 درصد از مصرف برق و درنتیجه از صرف هزینه جلوگیری به عمل آورد.

.

کلیک کنید قیمت دستگاه کاهش دهنده مصرف برق

قیمت دستگاه کاهش دهنده مصرف برق

قیمت دستگاه کاهش دهنده مصرف برق
قیمت دستگاه کاهش دهنده مصرف برق

این دستگاه به سفارش یک کمپانی ایتالیایی در سال 2008 تولید گردید و تا کنون بیش از ده میلیون عدد از آن در سراسر دنیا بفروش رسیده است.

.

کاهنده مصرف برق , کاهش پول برق این دستگاه تنها دستگاهی است که( بدون نیاز به سیمکشی) به عنوان کاهنده مصرف برق مورد تایید چندین استاندارد بین المللی میباشد.

خصوصیات اصلی و توانمندیهای ایجاد شده در مدار مصرفی:

.
– ذخیره سازی انرژی برق به شکل کاملاً بهینه.


– کاهش هزینه برق مصرفی ۳۵ درصدی کل مجموعه.


– برگشت سرمایه هزینه شده حداکثر شش ماه پس از نصب دستگاه.


– تثبیت و بهبود ولتاژ خط و در نتیجه افزایش طول عمر دستگاه های مصرفی به همراه ایجاد خصوصیت استابلایزر در مدار.


– ایمنی صد در صد دستگاه کاهش مصرف در مقابل شوک های جریان برق.


– جلوگیری از افزایش گرمای خطوط برق ( به دلیل استفاده از دستگاه های پر مصرف) و در نتیجه جلوگیری از تقاضای اضافی جریان برق که منجر به افزایش طول عمر دستگاه های الکتریکی و الکترونیکی مصرف کننده می گردد.


– بهبود جریان الکتریکی خطوط به شکل هوشمند و هماهنگ با نوع دستگاه مصرفی و کاهش مقاومت خطوط برق.


– کاهش نویزهای الکتریکی، بهینه سازی ضریب توان، صاف کردن ولتاژ ورودی به دستگاه های مصرف کننده.

مزایای استفاده از سیستم کاهش مصرف:

.
– بالا بردن ظرفیت الکتریکی موجود در سیستم.


– حذف خطر شوک های الکتریکی بر روی وسایل و تجهیزات حساس


– کاهش تاثیر خطرات ناشی از نویزهای الکتریکی در دستگاه های مصرف کننده و در نتیجه افزایش طول عمر این تجهیزات.


– سبک، کم حجم و سازگار با محیط

قیمت دستگاه کاهش دهنده مصرف برق
قیمت دستگاه کاهش دهنده مصرف برق

کلیک کنید قیمت دستگاه کاهش دهنده مصرف برق

راه‌اندازی اولین دستگاه‌های FPGA، یک موفقیت بزرگ بود و فضای استخراج بیت کوین را به کلی تغییر داد. FPGAها اولین ابزارهایی بودند که به‌صورت تخصصی برای استخراج بیت کوین تولید شدند. آنها مزایایی مانند بهره‌وری انرژی و سهولت در استفاده را برای استخراج‌کنندگان به ارمغان آوردند. یک GPU معمولی با قدرت هش ۶۰۰ مگاهش بر ثانیه، به ۴۰۰ وات توان الکتریکی نیاز دارد؛ در حالی که یک FPGA با قدرت هش ۸۲۶ مگاهش بر ثانیه، فقط به ۸۰ وات توان نیاز دارد. این پیشرفت چشمگیر، امکان ساخت اولین مزارع استخراج بیت کوین را فراهم کرد.

دستگاه‌های FPGA کارآیی بسیار بهتری نسبت به CPU و GPUها داشتند. نسخه‌های جدیدتر آنها که عملکرد بهتری داشتند خیلی سریع به بازار عرضه می‌شدند و علاوه بر این، طراحی آنهاً نیز نسبتا ساده بود و هزینه توسعه، طراحی و به‌کارگیری پایینی داشتند. با این حال، مدت اندکی بعد از تسلط این دستگاه‌ها بر صنعت استخراج، دستگاه‌های ای‌سیک هم از لحاظ کمّی و هم از لحاظ کیفی گسترش یافتند.

تولید دستگاه‌های ای‌سیک در مقایسه با FPGAها هزینه کمتری دارد، مصرف برق آن به‌مراتب پایین‌تر است، سرعت آن چندین برابر بیشتر از FPGA است و فضای بسیار کمتری را اشغال می‌کند. مجموع این عوامل باعث شد تا بازدهی و کارآیی دستگاه‌های ای‌سیک بسیار بیشتر از FPGA باشد. این دستگاه‌ها به‌تدریج بر بازار استخراج غالب شدند و بعد از گذشت مدتی، عملاً استفاده از FPGA برای استخراج بیت کوین سودآوری خود را از دست داد.

با این حال، هنوز می‌توان از این دستگاه‌ها برای استخراج برخی از ارزهای دیجیتال استفاده کرد. دیجی بایت (DGB)، نروس نتورک (CKB)، وری بلاک (VBK) و کادنا (KDA) تعدادی از این کوین‌ها هستند.

ارسال نظر

مشاوره واتساب