معرفی بهترین ماینر های کم مصرف خانگی

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

کلیک کنید==> فروش ویژه دستگاه کاهش مصرف برق ماینر

روش های کاهش هزینه مصرف برق ماینر

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم
چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

اگر شما به تولید ارز دیجیتال با استفاده از ماینر ها هستید حتما هزینه های برق زیادی پرداختید

بنابر این ما پیشنهاد میکنیم برای کاهش مصرف برق خود حتما از دستگاه اتوماتیک KMB به منظور کاهش توان تلفاتی دستگاه خود استفاده نمایید

این دستگاه سر راه برق ماینر قرار میگیرد و عمر دستگاه را میتواند تا ۵۰ درصد افزایش دهد

دستگاه KMB به صورت اتوماتیک مدل ماینر را تشخیص داده و با الگوریتم های بسیار پیشرفته توانایی کاهش بسیار بالایی در کاهش مصرف برق ماینر شما خواهد داشت

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید با کارشناسان مربوطه شرکت جهت انتخاب مدل دستگاه تماس حاصل فرمایید

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

کلیک کنید==> فروش ویژه دستگاه کاهش مصرف برق ماینر

مدارهای مجتمع با کاربرد خاص یا همان ASICها به‌ گونه‌ای طراحی شده‌اند که فقط یک کار را انجام دهند: استخراج ارز دیجیتال با سرعت بالا و مصرف برق پایین. ای‌سیک‌ها در نتیجه‌ی توسعه و بزرگ‌ترشدن شبکه بلاک چین‌ها و افزایش سختی شبکه و به‌دنبال آن، سودآورنبودن کارت‌های گرافیکی برای استخراج برخی ارزها ایجاد شدند.

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

همچنین، دستگاه‌های ماینر ASIC به چیپ‌های ریزپردازنده و حافظه با دسترسی تصادفی (RAM) در کامپیوتر شباهت دارند؛ با این تفاوت که به‌جای مدارهای الکتریکی عمومی که در ساخت این قطعات استفاده شده، دستگاه‌های ماینر ASIC بیت کوین از مدارهای الکتریکی ویژه‌ای بهره می‌برند که به‌صورت انحصاری برای ذخیره داده‌های مربوط به استخراج بیت کوین طراحی شده‌اند.

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

مدار مجتمع، آی‌سی (IC) و یا ریز تراشه به دسته‌ای از مدارهای الکترونیکی می‌گویند که با استفاده از مواد نیمه‌رسانا در اندازه کوچک ساخته می‌شود. اگر چندین ترانزیستور در یک ریزتراشه ساخته شود، به آن مدار مجتمع فشرده می‌گوییم. هر مدار مجتمع یا ریز تراشه، وظایف خاصی را در یک مدار انجام می‌دهد. هر یک از آنها، چندین ورودی داشته و با پردازش این ورودی‌ها، مقادیر خروجی را تولید می‌کنند. برخی از ریزتراشه‌ها با سیگنال‌های آنالوگ و برخی با سیگنال‌های دیجیتال کار می‌کنند.

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

ای‌سیک‌ها از چیپ‌هایی تشکیل شده‌اند که از نظر کارآیی، سرعت عملیاتی و توان مصرفی، به مراتب بهتر از تراشه‌های معمولی هستند. اما از طرفی، قابلیت انعطاف و توسعه‌پذیری تراشه‌های معمولی را ندارند؛ چراکه یک کاربرد خاص به‌صورت سخت‌افزاری درون آنها تعبیه شده است. بنابراین این تراشه‌ها به‌جز وظیفه اصلی که برای آن طراحی و تولید شده‌اند، نمی‌توانند وظیفه تخصصی دیگری انجام دهند. از سویی دیگر، هزینه لازم برای تولید این تراشه‌ها بسیار بالا است، به‌طوری که اگر تعداد تراشه‌های موردنیاز از حد خاصی کمتر باشد، تولید آن از دید اقتصادی مقرون به صرفه نیست.

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

برای ورود به صفحه مشاوره و فروشگاه کلیک کنید

ماینر ها دستگاه های طاقت فرسا افزاری می باشند که برای استخراج اشکال ارز های دیجیتال آیتم به کارگیری قرار میگیرند . به پروسه استخراج ارز دیجیتال توسط دستگاه های ماینر اصطلاحا ماینینگ ( Proof Of Work ) و به اشخاصی که‌این فعالیت را در قبال اخذ جایزه جاری ساختن میدهند ماینر گفته می‌گردد .

در واقع ماینر ها با به کارگیری از این hardware ها به راز گشایی معاملات گوناگون ارز دیجیتال و پذیرش آنان می‌پردازند ، با پذیرش ماینر ها یک بلاک برای خرید و فروش تازه در کانال بلاک چین تشکیل میگردد .

از آنجایی که‌این مراحل به شدت مجال گیر بوده و از طرفی نیاز به به کارگیری مقدار متعددی الکتریسیته و دستگاه های لاکچری داراست در سود به ازای هر بلاک جدیدی که تشکیل خواهد شد پولی تحت عنوان جایزه به ماینری که زودتر از دیگر رقبای خویش چیره به تشکیل بلاک متبوع گشته میباشد وابستگی می‌گیرد .

این hardware های اختصاصی استخراج ارز های دیجیتال که اصطلاحا به آن‌ها دستگاه ماینر گفته می گردد گونه های مختلفی دارا هستند که دربرگیرنده پردازنده‌های مرکزی ( CPU ) ، پردازنده گرافیکی ( GPU )‌ ، مدار مجتمع دیجیتال اپلیکیشن ‌پذیر ( FPGA ) و مدار های مجتمع با کاربرد خاص ( ASIC ) می‌باشند . در‌پی به توضیح هریک از این دستگاه های ماینر و بیان خصوصیت آن‌ها پرداخته گردیده‌است

نحوه استخراج ارز دیجیتال با استفاده از دستگاه های ماینر

طرز استخراج ارز دیجیتال با استعمال از دستگاه های ماینر به‌این شکل میباشد که شخص در صدر با دقت به نوع ارز دیجیتال متبوع خویش برای استخراج ، یکی اشکال دستگاه هایی که در ابتدا بیان شد را خریداری می نماید ، آنگاه با وصل کردن دستگاه به سیستم و وب آغاز به تعیین و سر گشایی معاملات گوناگون در استخر ارز دیجیتال می نماید و در قبال هر بلاک جدیدی که درین کانال ساخت و ساز نماید پولی را تحت عنوان حقوق اخذ می نماید .

از آنجایی که فرآیند استخراج یا این که به عبارتی ماینینگ ارز دیجیتال بسیار زمانبر میباشد در سود فقط در شرایطی‌که اعمال آن اقتصادی میباشد که از تعداد متعددی سیستم و دستگاه ماینر یا این که اصطلاحا مزرعه استخراج برای راز گشایی معاملات ارز دیجیتال مصرف شود . در این‌حالت این مزارع با پیوستن به یکدیگر و ساخت‌و‌ساز مزارع گرانقدر خیس توان ماینینگ خویش را یک سری برابر کرده و درآمد حاصله را نیز با یکدیگر تقسیم می نمایند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی دستگاه ماینر ارز دیجیتال در شبکه تلگرام سپرده گذاری عضو گردید ، همینطور کارشناسان راءس مشورت کردن سپرده گذاری دینا نیز مهیا اند تا با ارائه سرویس ها مشورت کردن سپرده گذاری تلفنی دینا به سوال ها شما عزیزان پیرامون دستگاه ماینر ارز دیجیتال جواب دهند .

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم
چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

کلیک کنید==> فروش ویژه دستگاه کاهش مصرف برق ماینر

آیا توان راکتیو مضر است؟

بارهای موتوری شامل پمپ ها، بوستر پمپ ها، ترانس های برق و … برای کار کردن نیاز به توان راکتیو دارند؛
پس این نشان می دهد که توان راکتیو به میزان کمی در سیستم لازم است.

در واقع در یک الکتروموتور عاملی که باعث می شود موتور به حرکت درآید یا به اصطلاح علمی باعث ایجاد میدان مغناطیسی و حرکت موتور شود همان توان راکتیو است.
اما توانی که ما از روی شفت موتور می گیریم توان اکتیو است و این توان است که برای ما کار انجام می دهد. بنابراین
وجود توان راکتیو برای کارکردن الکتروموتورها یک نیاز اساسی است.

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

توان اکتیو در موتور

پس ما با قراردادن بانک خازنی توان راکتیو سیستم را خودمان تولید می کنیم و
فقط از اداره برق، توان اکتیو دریافت می کنیم. این کار باعث کاهش صورت حساب قبض ما می شود.

کاهش ضریب توانکاهش ضریب توان

ساختار بانک خازنی

تا این جا متوجه شدیم که هدف از قرار دادن بان کهای خازنی چیست. بانک خازنی به انگلیسی Capacitor Bank متشکل از چندین خازن است که
براساس ظرفیت مورد نیاز در سیستم تعبیه می شود.

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

بانک خازنی

کلیک کنید=> فروش ویژه دستگاه کاهش مصرف برق ماینر

بانک خازنی خانگی

جبران کننده هایی که برای منازل استفاده می شوند دارای ظرفیت و ابعاد پایین تر نسبت به بانک های خازنی پست فشار قوی هستند.

بانک خازنی منازل

رگولاتور بانک خازنی

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

رگولاتور بانک خازنی در واقع قسمت اصلی این سیستم محسوب می شود. نحوه عملکرد رگولاتور به این صورت است که
از جریان ورودی سیستم نمونه برداری می کند و ضریب توان شبکه را با توجه به روابطی که در آن برنامه ریزی شده است،
به دست می آورد و به کنتاکتورهای تابلو، دستور وارد شدن یا خارج شدن از شبکه را می دهد؛ به این گونه که ضریب توان در محدوده ۰.۹ تا ۰.۹۵ قرار گیرد.

مصرف برق ماینر :

در چند سال اخیر بیت کوین و ماینرها بسیار سر زبان ها افتاده اند. بیت کوین واحد ارز دیجیتال است و ماینر دستگاه هایی هستند که بیت کوین را از اینترنت استخراج میکنند. ماینرها مثل سایر وسایل برقی دارای یک توان مصرفی هستند. توان مصرفی ماینر ها نسبت به سایر وسایل الکتریکی بالاست.

این درحالی است که اگر فقط یک ماینر را در نظر بگیریم. اکثر افراد برای اینکه مقدار بیشتری بیت کوین به دست آورند چندین دستگاه ماینر را با هم استفاده میکنند. در این صورت مصرف برق بسیار بالا میرود. مصرف برق ماهانه یک عدد ماینر معمولی در حدود ۷۵۰ کیلووات است! که خب مقدار زیادی است. بالطبع هزینه مصرف برق ماینر هم بالاست.اکثر افراد ماینرهم سعی در دسترسی منبع برق با تعرفه ارزان هستند تا هزینه را پایین بیاورند. در ادامه قیمت مصرف برق ماینر را محاسبه میکنیم.

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

قیمت برق مصرفی  ماینر:

میخواهیم ببینیم اگر یک ماینر را به برق شهری وصل کنیم در یک ماه چقدر باید هزینه بپردازیم. فرض میکنیم یک ماینر معمولی ۱۳۰۰ واتی داریم. یعنی توان دستگاه حدود ۱٫۳ کیلووات است. قیمت هر کیلو وات برق شهری را در جدول زیر که تعرفه برق مصوب است می بینید.

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

مصرف برق ماینر

برای ورود به صفحه مشاوره و فروشگاه کلیک کنید

برق مصرفی ماینر مازاد بر ۶۰۰ کیلووات در ماه است پس قیمت هر کیلووات ۳۲۲۶ ریال است. قیمت  مصرف برق ماینر در یک ساعت برابراست با:

۴۱۹۱٫۲ریال = ۱٫۳ ×۳۲۲۶

هزینه روزانه برابر است با هزینه ۱ ساعت ضربدر ۲۴ :

۱۰۰۵۸۸٫۸ریال=۴۱۹۱٫۲×۲۴

و هزینه ماهیانه آن برابر است با هزینه روزانه ضربدر ۳۰ :

۳۰۱۷۶۶۴ ریال= ۱۰۰۵۸۸٫۸×۳۰

یعنی یک ماینر معمولی در ماه حدود ۳۰۰ هزار تومان هزینه  برق دارد!

این هزینه برای تعرفه خانگی در روزهای غیر گرم سال است.

برای سایر تعرفه ها و روزهای گرم فصل هزینه متغیر می شود.

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

میزان مصرف برق دستگاه‌های ماینینگ چقدر است؟

کاهنده برق : میزان مصرف برق دستگاه های ماینینگ یکی از کلیدی‌ترین نکاتی است که قبل از ورود به دنیای ارزهای دیجیتال باید در نظر گرفت. دستگاه‌های ماینر یا همان استخراج‌کننده بیت کوین و دیگر پول‌های دیجیتالی، برق بسیار زیادی مصرف می‌کنند

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

بسیاری با شنیدن ارزش بالای ده هزار دلاری هر بیت کوین، خیلی سریع به فکر ایجاد یک ریگ ماینینگ یا حتی سرمایه‌گذاری برای تاسیس یک فارم ماینینگ می‌افتند، بدون این که هزینه‌های جاری را در فرآیند استخراج ارز دیجیتال مد نظر قرار بدهند.

خرید یا ایجاد دستگاه‌های ماینر هزینه‌ای ثابت بوده و تنها یک مرتبه پرداخت می‌شود، اما هزینه برق به طور پیوسته باید پرداخت شود. نکته اینجاست که میزان مصرف برق دستگاه های ماینینگ بسیار بالا است.

فقط چند سال از انقلاب ارزهای دیجیتالی می‌گذرد، با این حال، میزان مصرف برق دستگاه های ماینینگ بیت کوین اکنون برابر ۲۰ هزار گیگاوات ساعت در هر سال است! نباید فراموش کرد این عدد فقط مربوط به ماینرهای بیت کوین به عنوان محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین ارز الکترونیکی است و نمی‌توان از ماینرهای صدها پول دیجیتالی دیگر غافل شد. ۲۰ هزار گیگاوات ساعت یاد شده برابر ۰.۱ درصد برق تولید شده در سراسر دنیا و انرژی الکتریکی مصرف شده در کشوری همچون ایرلند است.

به عبارتی میزان مصرف برق دستگاه های ماینینگ بیت کوین در سراسر دنیا، با میزان مصرف برق یک کشور برابری می‌کند، هر چند آن کشور چندان بزرگ نیست.

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

میزان مصرف برق دستگاه های ماینینگ

برای ارزیابی بهتر میزان مصرف برق دستگاه های ماینینگ می‌توان انت ماینر اس ۹ را در نظر گرفت. این یک کامپیوتر سفارشی‌سازی شده مخصوص استخراج ارزهای دیجتال بوده و به طور دائمی، الگوریتم‌های مخصوص شبکه بلاک چین را اجرا می‌کند. انرژی الکتریکی مورد نیاز یک انت ماینر برابر ۱.۵ کیلووات است. برای دست یافتن به ایده‌ای درباره این میزان انرژی الکتریکی باید بدانید با استفاده از آن می‌توان دو یخچال فریزر و یک تلویزیون مسطح را روشن نگه داشت.

اگر یک انت ماینر را به صورت شبانه‌روزی در هر هفت روز هفته روشن و مشغول کار نگه دارید، در هر سال نزدیک به ۰.۸۵ بیت کوین استخراج خواهد کرد. البته دستگاه در این مسیر ۱۵ هزار کیلووات ساعت نیز برق مصرف می‌کند. برای محاسبه هزینه برق مصرف شده در هر سال توسط انت ماینر، باید هزینه برق در کشور و شهر محل سکونت خود را در نظر بگیرید.

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

هزینه یک انت ماینر اس ۹ حدود ۸ هزار دلار است. در کشور آمریکا نیز کاربر باید به ازای هر بیت کویت استخراج شده، بین ۶۰۰ الی ۱۸۰۰ دلار پول برق پرداخت کند. با کمی محاسبه و در نظر گرفتن ارزش کنونی هر بیت کوین می‌توان به ایده خوبی دست پیدا کرد.

نگرانی درباره بالا بودن میزان مصرف برق دستگاه های ماینینگ

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

برخی نگران میزان مصرف برق دستگاه های ماینینگ بیت کوین و دیگر پول‌های دیجیتالی هستند، به طوری که تصور می‌کنند افزایش استفاده از آن‌ها و روی آوردن کاربران بیشتر به استخراج این نوع پول‌ها، سبب می‌شود در آینده‌ای نزدیک، با مشکل کمبود انرژی الکتریکی در دنیا رو به رو شویم! بر اساس ارزیابی‌های تیم تحقیقاتی Credit Suisse، این نگرانی کاملا بی‌مورد است.

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

میزان مصرف برق ماینرهای بیت کوین در هر سال را ۲۰ هزار گیگاوات بر ساعت بیان کردیم که برابر مصرف برق کشوری همچون ایرلند است. این در حالی است که میزان انرژی الکتریکی استفاده شده در یک سال در ایالات متحده آمریکا برابر ۴.۳ میلیون گیگاوات ساعت است! این رقم نشان می‌دهد بالا بودن میزان مصرف برق دستگاه های ماینینگ در مقایسه با دیگر دستگاه‌های الکتریکی بیان می‌شود، اما روی هم رفته، ماینرها تهدیدی برای منابع انرژی محسوب نمی‌شوند. بد نیست بدانید میزان مصرف برق سالیانه کشوری همچون چین برابر ۶ میلیون گیگاوات ساعت است.

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

اگر قیمت هر بیت کوین به ۵۰ هزار دلار رسیده و تعداد استخراج‌کننده‌های این پول دیجیتالی به صورت انفجاری افزایش پیدا کند، مصرف برق سالانه آن‌ها حدود ۳۵۰ هزار گیگاوات بر ساعت خواهد شد که همچنان کمتر از ۲ درصد مصرف برق کل دنیا است. به همین دلیل فرضیه مصرف شدن کل منابع انرژی الکتریکی دنیا توسط ماینرها کاملا بی‌اساس و تخیلی است.

نباید فراموش کرد ارزیابی‌های صورت گرفته درباره میزان مصرف برق دستگاه های ماینینگ بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی، بر اساس تکنولوژی‌های کنونی صورت گرفته‌اند. بدون شک با گذر زمان و ارتقای فناوری در حوزه پول‌های رمزنگاری شده، دستگاه‌های ماینر آن‌ها از نظر مصرف برق بهینه‌تر خواهند شد. در راستای کاهش فشار روی ماینرها، که کاهش مصرف برق توسط آن‌ها را در پی خواهد داشت، توسعه‌دهندگان در پی تغییر الگوریتم‌های شبکه‌ ارزهای دیجیتالی خود هستند. به عنوان نمونه می‌توان به اتریوم اشاره کرد که خود را برای مهاجرت از الگوریتم POW به POS آماده می‌کند.

چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم

برق ماینر m3, برق ماینر بیت کوین, برق ماینر چیست, برق ماینر ها, برق مصرفی ماینر, برق مصرفی ماینر s9, تابلو برق ماینر, تامین برق ماینر, تعرفه برق ماینر, کابل برق ماینر, کاهش برق ماینر, کاهش تراهش ماینر, کاهش درامد ماینرها, کاهش دمای ماینر, کاهش دور فن ماینر, کاهش سرعت فن ماینر, کاهش صدا ماینر, کاهش صدای انت ماینر, کاهش صدای دستگاه ماینر, کاهش صدای فن ماینر, کاهش صدای ماینر, کاهش صدای ماینر در خانه, کاهش قیمت دستگاه ماینر, کاهش قیمت ماینر, کاهش مصرف برق ماینر,

 کاهش مصرف ماینر, کاهش هزینه برق ماینر, کاهش هش ماینر, ماینر برق خانگی, ماینر کم مصرف, ماینر مصرف برق, محاسبه برق ماینر, محافظ برق ماینر, مصرف اینترنت ماینر, مصرف برق ماینر, مصرف برق ماینر f1, مصرف برق ماینر m3, مصرف برق ماینر m3x, مصرف برق ماینر s11, مصرف برق ماینر s17, مصرف برق ماینر s9, مصرف برق ماینر s9j, مصرف برق ماینر t1, مصرف برق ماینر بیت کوین, مصرف برق ماینرها, مصرف دستگاه ماینر, مصرف ماینر a1, مصرف ماینر e10, مصرف ماینر m3, مصرف ماینر s11, مصرف ماینر

s9j, مصرف ماینر ها, میزان برق مصرفی دستگاه ماینر, میزان برق مصرفی ماینر, میزان برق مصرفی ماینر m3, میزان برق مصرفی ماینر s9, میزان برق مصرفی ماینر s9j, میزان برق مصرفی ماینر در ماه, میزان برق مصرفی ماینرها, میزان برق مصرفی هر ماینر, میزان برق مورد نیاز ماینر,چگونه مصرف برق ماینر را کم کنیم,چگونه مصرف برق ماینر را کم کنید,کاهنده برق ماینر,کاهنده مصرف برق سه فاز, محافظ برق ماینر,خرید ماینر,ماینر چیست,دستگاه ماینر,ای ماینر,قیمت ماینر,محاسبه درامد ماینر,درامد ماینر,ماشین حساب ماینر,ماینر بیت کوین,خرید دستگاه ماینر,قیمت دستگاه ماینر,همیار ماینر

 میزان مصرف برق ماینر, میزان مصرف برق ماینر m3, میزان مصرف برق ماینر m3x, میزان مصرف برق ماینر s11, میزان مصرف برق ماینر s9, میزان مصرف برق ماینر s9i, میزان مصرف برق ماینر s9j, میزان مصرف برق ماینر t2t, میزان مصرف برق ماینر بیت کوین, میزان مصرف برق ماینر در روز, میزان مصرف برق ماینرها, هزینه برق ماینر

کلیک کنید==> فروش ویژه دستگاه کاهش مصرف برق ماینر

ارسال نظر

مشاوره واتساب